Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам нужда от помощ със следната задача:

Цитат

Система за известяване при природно бедствие, например: наводнение, земетресение, токсично замърсяване. Системата трябва да предоставя следните възможности:

въвеждане на информация за природното бедствие – например: време, място, продължителност, материални щети и др. Информацията да се пази в глобален javascript масив;

да се визуализират 2 регистрирани природни бедствия в табличен вид, като информацията се взима от XML файл

справка за новорегистрираната информация. Справката да се изобрази заедно с останалите регистрирани бедствия.

Реализацията трябва да съдържа още:

html5 валидация;

оформяне на responsive дизайн чрез css;

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това си е доста работа? Каква част си свършил от нея и с кое точно трябва да помагаме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като чета, май с цялата част ще трябва да му помагаме о.О

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от dipsuchos
      Hелоу Pийпс,

Правя някакви начални стъпки в HTML писането, ама кирилицата не ми я разпознава. Дали проблемът е в незнанието ми (би трябвало, щом има кирилизирани сайтове)?

Мерси за дискусията, която ще се заформи след 3... 2... 1! Старт!

* Песничката е на Антибиотика, идеална е за дизайнване на сайтове, олдскул, детство.

• от PopPop
      Здравейте!
      Имам нужда от малка консултация. Мой близък започна да се занимава с програмиране и съвсем в началото, с акцент върху PHP и JS. Има проблем с решаването на няколко задачи и реших да потърся помощ тук при вас. Предполагам, че няма да отнеме повече от 2-3 часа и разбира се ще заплатя за услугата. Подробностите можем да уточним на лични. Благодаря за отговорите предварително!
    • от Frozen11
      Здравейте,
      Имам следната задача:
      Единственото, което успях да направо дотук е страницата за вход/регистрация с две взаимно изключващи се форми. При регистрация успях да направя създаването на XML файл, но всеки път се създава нов с името на потребителя, а ми трябва един. Ще се радвам някой да откликне. Благодаря.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.