Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 3 минути, Agentpat™ написа:

А ако ти искат да си докажеш името? - Ко прайм?

името като на мейла ми, случайни натискания по клавиатурата

Един допълнителен документ за самоличност, който включва дата на раждане или снимка, която съвпада с информацията във Facebook профила ви. Този документ за самоличност може да е от Опция 1 или опция 2 по-горе, като името в него не е задължително да съвпада с другите два документа за самоличност, които подавате. Няма да добавим името или друга информация от този документ за самоличност към акаунта ви.

като е с мейл ми пише това

9352381p.png

но  с телефона ме пуска;)

преди 32 минути, Без умствен капацитет написа:
преди 30 минути, Agentpat™ написа:

А ако ти искат да си докажеш името? - Ко прайм?

то си го пише, но кой да чете

някои не са от стадото

Овца скочи в пропаст, още 499 я последваха

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ми помогнеш да изляза от тази ситуация, с предишния ми профил, ще те черпя специално. Какво ли не опитах, какво ли не пращах, на какви ли не емейли писах - резултат 0

2018-06-20_134422.thumb.jpg.24a37453cadceed4de3be4e17c4a29d3.jpg2018-06-20_134504.thumb.jpg.eca88e1cf5ebd204315fab2669b6f3b8.jpg

Ако под "телефон" имаш предвид "смартфон" - то нямам такъв.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Agentpat™ написа:

по телефон имам предвид че излизаш (защото гледам че си се логнал) където пише отгоре мейл или телефон си пишеш телефона и паролата

9352770k.png

иначе за документи вади това

Потвърджаване на вашата самоличност с Facebook

Преди да можем да разгледаме вашия акаунт, попълнете формуляра по-долу, за да ни помогнете да проверим самоличността ви.

Прикачете копие на един или повече ваши документи за самоличност. Научете защо изискваме потвърждение с документ за самоличност и какви са видове документи за самоличност, които ще приемем, по-долу.

Подаване на документ за самоличност
Можете да потвърдите самоличността си по 1 от 3 начина. Когато подавате документацията, закрийте всички лични данни, от които не се нуждаем, за да потвърдим самоличността ви (например: номер на кредитна карта, номер на социална осигуровка). Ние шифроваме връзките на хората с Facebook по подразбиране, включително документите за самоличност, които ни изпращате. Ние изтриваме информацията за вашия документ за самоличност, след като потвърждаването е завършено.
Опция 1: Издаден от правителството документ за самоличност
Един издаден от правителствен орган документ за самоличност, който съдържа вашето име и датата ви на раждане или вашето име и снимката ви. Примерите включват:
  • Паспорт
  • Лична карта на гласоподавател
  • Шофьорска книжка
  • Удостоверение за раждане
  • Удостоверение за граждански брак
  • Официален документ за смяна на име
  • Карта за племенна/етническа принадлежност
  • Карта за лична застраховка или застраховка на превозно средство
  • Зелена карта, удостоверение за пребиваване или имиграционни документи
  • Издаден от правителствен орган документ за самоличност, удостоверяващ невъзможност за шофиране (например: увреждане, ТЕЛК решение, национална лична карта)
Опция 2: Две неправителствени опции
Два различни вида документи за самоличност от следващия списък. Имената, посочени във вашите документи за самоличност, трябва да си съвпадат. Един от документите за самоличност трябва да включва снимка или дата на раждане, която съответства на информацията в профила ви, за да можем да потвърдим, че вие сте собственикът на акаунта.
Изберете от:
  • Поща
  • Чек
  • Разрешение
  • Транспортна карта
  • Сметка за комунални услуги
  • Кредитна карта
  • Ученическа карта
  • Карта за библиотека
  • Квитанция за изплатена заплата
  • Документ за регистрация в учебно заведение
  • Медицински картон
  • Банково извлечение
  • Карта за социална осигуровка
  • Потвърждение за трудово назначение
  • Квитанция за абонамент за списание
  • Снимка в годишник (действително сканиране или заснемане на страницата във вашия годишник)
  • Членска карта (например: карта за пенсионен клуб, членство в синдикална организация, служебна карта, професионална карта)
Опция 3: Друг начин за потвърждаване
Ако не разполагате с документ за самоличност, който показва истинското ви име и ваша снимка или датата ви на раждане, можете да предоставите допълнителен документ за самоличност, който да ни помогне да сравним информацията с тази във Facebook профила ви. За тази опция качете три документа за самоличност:
  • Два различни вида документи за самоличност от Опция 2, като и двата показват истинското ви име.
  • Един допълнителен документ за самоличност, който включва дата на раждане или снимка, която съвпада с информацията във Facebook профила ви. Този документ за самоличност може да е от Опция 1 или опция 2 по-горе, като името в него не е задължително да съвпада с другите два документа за самоличност, които подавате. Няма да добавим името или друга информация от този документ за самоличност към акаунта ви
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И с телефона е същата история. Иначе за документи съм качвал снимки на личната си карта и на дебитната си - какво повече да кача? И на двете името е едно и също.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имаш ли мейл от фейсбук последвай връзката

а може при мен да се бърка бота на фейса, аз често преинсталирам браузера, като в това време чистя и всички остатъци от него

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Без умствен капацитет написа:

имаш ли мейл от фейсбук последвай връзката

а може при мен да се бърка бота на фейса, аз често преинсталирам браузера, като в това време чистя и всички остатъци от него

На шотовете съм представил какви са опциите. Това са! Друго няма!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...

Здравейте,

Фалшив профил ми коментира снимки и пише обиди за мен. Същия профил вече е закрит,имам скрийн шотове.

Ако подам сигнал в МВР има ли смисъл и ще бъде ли разкрит човекът,който стои зад профила?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, ellit5 написа:

Здравейте,

Фалшив профил ми коментира снимки и пише обиди за мен. Същия профил вече е закрит,имам скрийн шотове.

Ако подам сигнал в МВР има ли смисъл и ще бъде ли разкрит човекът,който стои зад профила?

Подай жалба веднага! Това е углавно престъпление, дори и тук, в България.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,
но това се случи в петък. Профилът вече е спрян и блокиран, защото го докладвах. Аз също спрях моят.

Има ли смисъл да ходя до МВР?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ellit5 написа:

Здравей,
но това се случи в петък. Профилът вече е спрян и блокиран, защото го докладвах. Аз също спрях моят.

Има ли смисъл да ходя до МВР?

Има смисъл, за да може наглеца да си получи заслуженото, щом те е обиждал. Ако не те беше обиждал, нямаше да има смисъл. То и сега може да няма, де, защото като ги знам нашите ченгета, как ще хукнат, през глава, да го издиряяят... Но нищо не ти пречи да опиташ, дори и само за това, да постъжниш животеца на пишман хакера и да знае какво го чака за друг път.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Agentpat™ написа:

Подай жалба веднага! Това е углавно престъпление, дори и тук, в България.

Съгласно Наказателният кодекс на Република България, за престъпления от Раздел VII - Обида и клевета (чл.чл. 146-148а) наказателното преследване се възбужда по тъжба на пострадалия. Пострадалите от подобни престъпления е необходимо да подадат жалба до районния съд по местоживеене. Моля, консултирайте се с адвокат или правно грамотни лица, тъй като жалбата до районния съд съдържа специфични атрибути. Сигнали за Обида и клевета ще бъдат оставяни без отношение от страна на служителите на сектор Киберпрестъпност при ГДБОП-МВР. ,,,

Става сложно май..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ellit5 написа:

консултирайте се с адвокат или правно грамотни лица, тъй като жалбата до районния съд съдържа специфични атрибути.

Ти си на ход!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Струва ми се доста сложно и безсмислено, май. Пълно е с фалшиви профили, но се успокоих като вече този профил не съществува..

а и какво доказателство имам аз- скрийн шотове... Аз си спрях профилът, другият също е блокиран..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване