Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Да не си се търкал в дивана и да се е получило статично електричество?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е  нормално! Имам такава от около месец, преди това прекарах още няколко лично мои механични клавиатури и съм пробвам почти всички, които се водят висок клас и се предлагат на у нас. Спокойно мога да кажа, че тази е най-добрата която съм пипал, няма никакви забележки. Вероятно проблема идва от другаде, пробвай я на друг компютър, по възможност в друга мрежа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да,вчера я купихме,включихме я към един лаптоп,седнали на леглото .Лаптопа не е мой,да уточня.Малко се притесних от това,защото не сме в България и ако ще я връщам,не знам как ще се оправям с продавачите в магазина.Благодаря ви за помощта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

В този момент лаптопът на адаптер ли е или само на батерия? Никога не е нормално по някое изделие да бие ток!

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също така не стана ясно дали това е статическо електричество и дали всеки път като я пипнеш тази клавиатура отстрани те бие ток. Ако пипнеш корпуса на лаптопа пак ли се получава така? Едва ли клавиатурата е виновна, по-скоро е някой незаземен/неправилно монтиран контакт/ел. инсталация, ако не е статично електричество.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От лаптоп трудно ще усетиш да те бие ток - след адаптера му имаш до 20 волта, а ако е бил и на батерия още по-трудно да стане това.

Все пак може да се провери какво ще покаже фазомер, както и ако се пробва с ръка да е с външната страна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В същност, работи ли коректно клавиатурата? Пробвахте ли,  достъп през софтуера за настройки Razer Synapse?

Все пак, преди да потърсите търговеца за гаранция, би било добре да се пробва и на друг компютър в друга ел. мрежа.

Така, ще стане ясно, дали проблема е в клавиатурата, или в локалната мрежа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да,вчера я купихме,включихме я към един лаптоп,седнали на леглото .Лаптопа не е мой,да уточня.Малко се притесних от това,защото не сме в България и ако ще я връщам,не знам как ще се оправям с продавачите в магазина.Благодаря ви за помощта.

Ще отида до магазина там да я пробват.Благодаря отново за помощта ви

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ти пак си знаеш твоето. Питаме те разни неща, но никакъв отговор, ти си държиш пак да връщаш клавиатурата в магазина. За какво пускаш теми, като не отговаряш на въпросите и не четеш другите постове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам възможност да я пробвам на друг компютър,нито в друга ел.мрежа,затова ще отида до магазина.И да,прочетох всички постове,но не стоя цял ден на телефона/Raze/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване