Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем със компютъра!!!Когато включа компютъра не се включва монотора.Пробвах всичко смених батерията на биоса сложих нова термо паста махнах видеокартата и рама сложихги на друга машина всичко си работи.ПОМОЩ!!!!

Видеокартата е Sapphire R9 280X Dual-X

Дъното е MSI 970A-G43

Рам Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 1600MHz

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей. Пробвал ли си монитора на друг комп. Компа с друг монитор?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как си сигурен, че компютъра работи, а монитора не?

Пробва ли компютъра с друг монитор?

Аз залагам, че имаш проблем с видео картата и само си мислиш, че компютъра работи нормално защото се въртят перките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, G.H75 написа:

Да пробвах компютъра със друг монитор

преди 14 минути, G.H75 написа:

Здравейте имам проблем със компютъра!!!Когато включа компютъра не се включва монотора.Пробвах всичко смених батерията на биоса сложих нова термо паста махнах видеокартата и рама сложихги на друга машина всичко си работи.ПОМОЩ!!!!

Видеокартата е Sapphire R9 280X Dual-X

Дъното е MSI 970A-G43

Рам Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 1600MHz

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи първо как се стигна до тази ситуация? И като пробва компютъра с друг монитор работеше ли? Пробва ли на този монитор да првключиш през менюто му ръчно входовете, става ли нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вечерта изключих компютъра от конъаката но компютъра беше изключен пробвах компютъра на друг монитор също така и на телевизора със HDMI кабел но нищо мисля че има проблем във компютъра.

Контакта*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами занеси го в друга стая на друг контакт и пробвай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като си местил видеокартата на друг комп, като си я върнал я виж всички допълнителни захранвания по 6 пина ли си включил във видео картата, да не си забравил някой ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами само ми идва на идея ако можеш вземи от някой друго захранване и пробвай твоята машина с него у Вас. Може да си е тръгнало твойто по някоя неведума причина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам захранване със 6 пина ще отида до сервиз да пробват:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, по-добра идея е вместо да инвестираш в ново без да си сигурен, че е от него :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай без видео карта, без дискове, без RAM и без батерия пищи ли(има ли зумер (пищялка). Ако така не пищи - дъно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не няма зумер

И не е от захранването днес го носих и ми казаха че е добре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложи видео картата на другия слот:

ldM9J1.jpg

ако не ти се чупят тенекетата на кутията където трябва да са букстите извади дъното от кутията. Ако не си уверен че можеш чупи тенекетата на кутията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Angel Palchev
      Трябва ли да преинсталирам уиндолс след смяна на видеокарта?Сега съм с hd 7770 1GB и мисля да сменям на gtx 1050 2gb или hd 7970 3gb.Дайте препоръка и мнение!Та трябва ли да преинсталирам уиндолса?
    • от NerdyBurdy
      Здравейте. Имам нужда от ново захранване за следната конфигурация: 
      част модел Дънна Платка Asrock Z77 Extreme 3 1555 Процесор Intelcore i5-3570k Видео Карта Asus GTX 760 OC 2GB Рам Памет 2x4GB Corsair Vengeance 1600Mhz 1.35v SSD Samsung Evo 850 240GB HDD 1TB някакво на Seagate Barracuda Захранване PSU Fractal Design 550W Edison M Black Охлаждане CM Hyper 212 EVO Кутия Fractal Design Define R4 Black Бих желал нещо по-евтино от това което имах, но все пак да е що годе качествено. Тъй като конфигурацията си е старичка вече не искам да инвестирам много в нея.
      Ако може да препоръчате някакво захранване от 70-100 лева максимум.
      Във сервиза ми предложиха да сменят захранването ми с това на cooler master elite v3 600W за 90 лева. Какво мислите за него? Читаво ли е?
    • от Xristis Games
      Здравейте вчера ми се случи нещо много странно. Както си тегла Office пакет на компютъра и нещо се случи почнаха да се появяват странни цветове на екрана, линии и т.н. Когато изключих компа и го пуснах нямаше картина. Оказа, че е от видео картата. Не знам когато съм го теглил колко градуса е достигнала. Става въпрос за GTX 770. Сложих я в друг компютър и също нямаше картина.
      Въпросите ми са:
      Изгоряла ли е?
      Има ли начин да се оправи като я занеса на сервиз?

Компютър:
      Процесор: I5 2400
      Дъно: foxconn (Не знам точния модел)
      Рам: 6ГБ - 2,4гб
      Видео карта Gtx 770
      Хард: (Не знам 500ГБ)
    • от П.Петров
      Здравейте. Понеже, сегащният ми лапотоп Dell Studio 1735 много ми натоварва очите, може ли да ми препоръчате монитор до 350 лв. 
      Мисля да включа монитора към лаптопа (има HDMI) и евентуално монитора да бъде ползван за бъдещ настолен компютър.
      Единственото условие е да не изморява очите. Ако трябва ще дам още малко пари отгоре. Мисля, че 24" ще са напълно достатъчни. Матов + IPS.
      Благодаря предварително. 
    • от ErethoroN
      Здравейте,
      Занимавам се полупрофесионално (заедно с обучението си в насоката) със обработка на снимки и видео и въпреки че се спавят сравнително добре, старите ми монитори започват да ме предават. Някои клиенти се оплакват от неточна цветова обработка, което ме навежда на мисълта, че мониторите ми не са достатъчно точни, защото на тях изображенията си изглеждат ок. Та, на въпроса: можете ли да ми препоръчате сравнително изгодни монитори (да речем 200-400лв) със възможно най пълно покритие и точност в adobe rgb цветовата гама. Freesinc, и висок refresh-rate (дори и 75Hz) са бонус, тъй като отвреме на време си поцъквам по нещо. Смятам да взема 3 броя 16:9, въпреки, че съм обмислял и опцията 2 броя 21:9, но мисля че ще бъде странно да имам ръбове в средата... Откъм резулюция - 1080р или 1440р, не мисля че имам нужда от 4К, и бих отрязал малко бюджет оттам. Не ме интересуват вградени в монитора аудио системи и по скоро бих спестил пари от тях. Размер 24-27 инча. Обмислям да ги монтирам на тройна стойка за стена (ако можете да препоръчате хубава такава, ще съм благодарен). Като цяло не е притеснявам и от пазара втора ръка, препоръчвате ли да търся нещо там? Смятате ли че сегашната ми карта (960 2gb) би се справила задоволително с броят пиксели и бихте ли препоръчали ъпгрейд? Обмислял съм 1070 за 350-400лв втора ръка. 
      Обобщено по приоритети:
      Високо покритие и точност в adobe RGB, подходящо за обработка на снимки и видеа
      24-27 инча
      1080р/1440р
      Freesync, High refresh rate (75Hz and up)
      Удобен за използване в тройна конфигурация (да има vesa mount) 

• Дарение

• Добави ново...