Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, имам няколко въпроса, свързани с преминавенето от windows 8.1 до windows 10.

Говоря за този win 10 от сайта https://www.microsoft.com/bg-bg/software-download/windows10

Windows 8.1 е пиратски и му изтече лиценза или активатора и излиза това нещо 232633175_.PNG.01d400d6b979ccb98dde91cdfc360ab9.PNG дали ще прави проблем при упдеита.

Другият ми въпрос е при упдеита от win 8 на win 10 ще ми се изтрият ли старите неща .

И последният ми въпрос е , ако реша да го правя някои дали знае хубав активатор за win 10 .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Бултрас написа:

И последният ми въпрос е , ако реша да го правя някои дали знае хубав активатор за win 10 .

За няколко долара има оргинални ключета, за какво ти е активатор!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре е да си сложиш ОС-а начисто, като винаги трябва да имаш архив на важните ти файлове!

Другите въпроси не са за тук!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре сложи активирана 7-ца и после ъпгредй до 10ка. Така ще имаш активиран windows 10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Eclipse2G написа:

По-добре сложи активирана 7-ца и после ъпгредй до 10ка. Така ще имаш активиран windows 10 

Това не го ли спряха вече?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Raze написа:

Това не го ли спряха вече?

Ми не... пускат му секюрити ъпдейти. Бутнаха му и телеметрията. За чий к*р, като съпорта си е изпял песента. Тъпо. Още няколко годинки секюритито. Въпреки това си е пушка 7цата. Красив, не създава проблеми, няма реклами  в Control panel-a и на други места (каквито ще ръгнат на новите билдове, не е ташак). Няма и метро уйни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам в предвид безплатния ъпгрейд на windows 7 до 10.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, Eclipse2G написа:

А сега ако го ъптдеитна от този изтекъл 8.1 проблем ли ще е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Save т.е. правиш пълен бекъп на ОС-а (срещаш непознато куче) > Ъпдейтваш ОС-а (подаваш ръка към непознатото куче) >

1. Всичко е наред и си го ползваш със здраве (кучето ти е облизало приятелски ръката)

2. Load т.е. връщаш архива на ОС-а (кучето ти е захапало ръката)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Бултрас написа:

А сега ако го ъптдеитна от този изтекъл 8.1 проблем ли ще е.

Ами няма да ти е активирана 10ката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Eclipse2G написа:

Ами няма да ти е активирана 10ката.

А от 7 до 10 безплатния ъпгрейд, не го ли спряха ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, PigManu написа:

Ами ако имаш активирана 7ца и ъпгрейднеш до 10, не би трябвало да има проблем. Така беше преди време. Не съм 100% сигурен как е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, PigManu написа:

и аз така мисля и ще трябва опит в КаМаСутра
;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Бултрас написа:

Виж на лични съобщения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎9‎.‎7‎.‎2018‎ г. в 16:01, Бултрас написа:

Windows 8.1 е пиратски и му изтече лиценза или активатора

Антивирусната ти е захапала вируса, затова сега си с невалиден уиндоус. За 5 кинта можеш да се сдобиеш с оригинален Windows 10, но по-добре си стой на старата ОС, свикнал си с нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Fe3F
      Когато се пробвам да направя нещо свързано с администраторски права ми изписва че профилат не е администратор (който е) и не мога да влезна за да променя нищо и дори не мога да отворя task manager. Не става и преинсталация на Windows защото трябва да се flash-не и bios-а защото нещо съм направил когато инсталирах windows и съм пуснал без да искам update на bios-а които не е оспял. Как мога да оправя windows-а и да flash-на bios-а като не приема bootable флашки и дискове?
    • от Иван Стефанов
      Инсталиране на операционната система ,,Windows 10" на ,,Android" устройство - без използването на ,,Change My Software". Желая да получа отговор на горепосоченената информация.
    • от AngryChichko
      Поради аудио проблеми в играта Gears 5, видях в интернет съвети, че вероятно решение би имало в промяната на sample rate-a на 44hz. Моя по подразбиране бе на 48hz; след като направих промяната, звука тотално изчезна от колонките. По пътя на логиката рекох да се върна обратно на 48hz но уви, без никаква промяна... 
      Останах доста озадачен как една привидно дребна промяна може да задълбочи проблема. Рестартирах и с трепет очаквах да чуя системните звуци на Window-са но така и си остана без звук. Преминах през troubleshooting - без резултат. Вече нямам никаква идея какво да направя.  Някой може ли да помогне с идеи и насоки?
      Бележка: Звук има само със слушалки. OS: Windows 10 64 bit

• от TheLiridShot
      Zdraveite kak moga da preinstaliram PC to si bez da mi se istriva windowsa. ps Windows 10 pro sum i mi e kupen!
    • от DarkEdge
      Попаднах на инструмент, работещ без инсталиране и осигуряващ без достъп до настройките на Windows от едно място от WinTools.info:

След стартиране се настанява в областта при часовника и осигуряващ каскаден достъп до различните настройки на Windows 10

Частично поддържа работа в Windows 7/8.1
      Страница
      Изтегляне

• Дарение

• Добави ново...