Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

дойде време да сменям колата,но не знам с каква.Гледах доста коли,но не мога да се спра на някоя конкретна марка или модел,моля помогнете!!Колата ще се използва както в града така и извън него.Накъде бихте ме ориентирали ?Бюджетът ми е около 7,500лв,желая колата да е хечбек или седан ,да е до 101к.с и по възможност над 2005г.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми,там към френските марки се насочи с този бюджет и изисквания.Не, че са лоши, но доста по проблематични от един немец или японец.А пък с шведските да ги сравняваме няма смисъл.Магаре и космос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

7500 само за колата, или в тази цена влиза и регистрацията и обслужването ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно аз съм доволен от VW - групата. Не знам как са в момента Голф моделите, но имах един от '93 година, мисля, че бе около въпросната мощност.... С тоя бюджет мисля че би намерил сносен такъв автомобил след 2005 год. Поддръжката едно време на голфа бе доволна. Надеждността му също. Хм, погледнах може и Поло...

Успех! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам познат,който си купи наскоро нова кола и продава старата си,много добре гледана и поддържана.Марката е Рено сценик 2003 год, с газова уредба.Цената е около 3000 лв.Ако те интересува,мога да те свържа с човека за подробности,от София е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Joss Bomon написа:

7500 само за колата, или в тази цена влиза и регистрацията и обслужването ?

Само за кола са тези пари.

преди 2 часа, ДиоиД написа:

Принципно аз съм доволен от VW - групата. Не знам как са в момента Голф моделите, но имах един от '93 година, мисля, че бе около въпросната мощност.... С тоя бюджет мисля че би намерил сносен такъв автомобил след 2005 год. Поддръжката едно време на голфа бе доволна. Надеждността му също. Хм, погледнах може и Поло...

Успех! 

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Joss Bomon написа:

Благодаря за предложенията,за момента сеата ми се вижда доста добър избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи първата ми кола беше Рено и мога да Ви кажа, че по-лесна кола за каране досега не съм хващал. Не знам защо винаги има хейт за тях ама... факт, чак ми е тъжно, като се сетя. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...