Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, от известно време имам проблем с wifi на рутера, когато се свържа с интернет ми казва "Ограничен достъп". Проблемът не е от рутера, защото и други хора се свързват, а и аз се свързвам с телефона ми, а при други мрежи нямам проблем. Моля за помощ. Благодаря! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че до този рутер има интернет свързаност? Може ли да тестваш с кабел?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Сигурен ли си, че до този рутер има интернет свързаност? Може ли да тестваш с кабел?

Не мога да го тествам с кабел. Има интернет, в момента го използвам, но на телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, taika написа:

Не мога да го тествам с кабел. Има интернет, в момента го използвам, но на телефона.

За лаптоп става въпрос нали ?

Опитай да затриеш безжичната връзка, рестартирай лаптопа, и наново се свържи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, techmaniac написа:

За лаптоп става въпрос нали ?

Опитай да затриеш безжичната връзка, рестартирай лаптопа, и наново се свържи.

За лаптоп става въпрос. Няма резултат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, taika написа:

За лаптоп става въпрос. Няма резултат

Отвори cmd и напиши:

ipconfig /release

ipconfig /renew

netsh winsock reset

Рестартирай лаптопа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, techmaniac написа:

Отвори cmd и напиши:

ipconfig /release

ipconfig /renew

netsh winsock reset

Рестартирай лаптопа

Отново без резултат :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Отново без резултат
Ъпдейт на мрежовата на лаптопа?

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В админска конзола изпълни
netsh int ip reset %temp%\reset.txt
и рестартирай
Така и не сподели коя е операционната система, каква е мрежовата кара и с какъв драйвър е.
И горните команди в cmd с администраторски права ли ги изпълнява? Рестартира ли?

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, taika написа:

Много благодаря на всички, оправи се проблема :) :) :)

А как, ще споделиш ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, TheSnake" написа:

А как, ще споделиш ли ?

По начина на

DarkEdge

Но явно избързах. Сега имам интернет, но е изключително бавен :( :( :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, taika написа:

По начина на

DarkEdge

Но явно избързах. Сега имам интернет, но е изключително бавен :( :( :(

Рестартирай рутера, ако не помага ресет, смяна име и парола . Има много клипчета в нета как се прави. Аз така се справих след големи мъки. 

Може и тука да ти помогнат .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, TheSnake" написа:

Рестартирай рутера, ако не помага ресет, смяна име и парола . Има много клипчета в нета как се прави. Аз така се справих след големи мъки. 

Може и тука да ти помогнат .

Резултат отново никакъв :( :( :( 

А относно клипове... изгледал съм доста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Maluk toshko
      Добър ден! Разполагам с 2 лаптопа, единият е с windows 10, него си го ползвам всеки ден и един с windows 7. Как да ги свържа така, че картината от 10ката да се показва на 7мицата, а аз да си цъкам на 10ката..... Благодаря ви предварително!
    • от Анита Христова Трифонова
      https://www.vbox7.com/play:a9168bd937
      Китайска Катюша взриви интернет,
      а  учени от САЩ: Идва по-страшна опасност от COVID-19 (ВИДЕО) Множество пазари за диви животни в Азия все още са отворени и работят на пълни обороти- КОЙ ЛЪЖЕ АМЕРИКАНЦИТЕ ИЛИ КИТАЙЦИТЕ! Китайците не ядат от вчера тези животни,нали?
      https://fakti.bg/life/465275-ucheni-ot-sasht-idva-po-strashna-opasnost-ot-covid-19-video

PETA Asya'da hala açık vahşi hayvan pazarları için uyardı: Bir salgın riskini daha alamayız
      Çin'de koronavirüsün çıktığı vahşi hayvan pazarları yeniden açıldı

• от Йоан Симеонов
      Здравейте ,имам следния проблем с въздуха от началото на март 2020г. Като искам да си поема дълбоко въздух все едно има клапа, която много рядко се отваря и мога да си поема пълноценно ,все едно целия ми въздух го усещам под гърлото и неможе да влезе пълноценно ,много е кофти почвам да го мисля и се панирам доста ,правих си изследвания кръв,урина ,ходих на уши нос гърло да ми видят гърлото ,счетовидната жлеза си изследвах при белите дробове отделно всичко си изследвах и всичко ми е добре .. чух за една инжекция която е мускулна Флорестан за алергия биха ми я мускулно и точно за 2 дена се оправих ,и после пак ... много е гадно дайте съвет на някой случвало ли му се е нещо такова .. пробвах с валеряни да не е на нервна почва и не е .. на 21 години момче съм .. Прочети още на: Форум | ДРУГИ заболявания | Puls.bg - https://www.puls.bg/forum/50/topic/add
    • от Албена Ангелова Тодорова
      Здравейте! Трябва ми спешен съвет и се надявам да ми помогнете. Не става въпрос за мен, а за моя брат. След предупреждение са вдигнали колата му, която стои паркирана от 3 години пред  дома му, но не я кара. Трябавало е да плати около 200 лв, за да си я вземе от някакъв паркинк извън София и тъкмо да го направи, днес са му казали, че вече е отишла за скраб. Колата дори не е с махнати регистрационни номера. Не разбирам нищо от това, но все ми су струва, че това не е редно и искам да му помогна. 
    • от Dimov17
      Здравейте от вчера получавам странен проблем. Забелязах, че изведнъж дори и без натоварване понякога излиза черен екран или цветни вертикални линии на монитора през това време компютърът работи при рестарт отново стартира нормално но без никакъв хардуер (клавиатура, мишка, слушалки и т.н.) След няколко опита с рестарта успях да подкарам всичко но ме притеснява факта, че това се повтори отново според вас от какво идва проблема и как може да бъде поправен относно захранването то беше сменено на скоро с 700 ватово такова.
  • Дарение

• Добави ново...