Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, моля за помощ при избор на телефон. Колебая се между Samsung Galaxy s8, Huawei mate 10 pro и P20. За мен s8 e перфектния телефон, единственото нещо, което ме спира да го взема е факта, че не знам дали вече има стъклени протектори, които да се залепят без проблем и не се отлепят за в бъдеще. За мен това е много важно, защото искам да пазя телефона възможно най- дълго време. Mate 10 от друга страна има доста по - добра батерия, но пък е прекалено голям като размер. P20 пък не ползва OLED панел и е на цената на Mate 10 pro. Моля, някой който е запознат да ми помогне да избера :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Iavor100 написа:

За мен s8 e перфектния телефон, единственото нещо, което ме спира да го взема е факта, че не знам дали вече има стъклени протектори, които да се залепят без проблем и не се отлепят за в бъдеще. 

Протекторите на мен лично не ми харесват. Ползвал съм временно разни евтинджоси от алито, ей така за спорта...Много лъскави, яко отразяват светлината и на слънце не се вижда нищо. Отделно, че с при работа с писалката на моя ноут8, в определени зони от екрани трябва повече натиск. Остават повече отпечатъци....зле са. На моя за близо година ползване без протектор, няма грам драскотина. Традицията, да го ползвам без гадни протектори със сигурност ще се запази и за следващия ноут. 

+ е, че  на тъмно вадят повече контраст от оригинала.

Ако ще купуваш, взимай нещо от сорта на:

https://www.mobilefun.co.uk/whitestone-dome-glass-samsung-galaxy-s8-full-cover-screen-protector-63746

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.08.2018 г. в 13:07, Iavor100 написа:

Здравейте, моля за помощ при избор на телефон. Колебая се между Samsung Galaxy s8, Huawei mate 10 pro и P20. За мен s8 e перфектния телефон, единственото нещо, което ме спира да го взема е факта, че не знам дали вече има стъклени протектори, които да се залепят без проблем и не се отлепят за в бъдеще. За мен това е много важно, защото искам да пазя телефона възможно най- дълго време. Mate 10 от друга страна има доста по - добра батерия, но пък е прекалено голям като размер. P20 пък не ползва OLED панел и е на цената на Mate 10 pro. Моля, някой който е запознат да ми помогне да избера :)

И трите модела имат свои плюсове и свои минуси, затова е важно ние какво ще правите с апарата и дали големия екран ще ви е плюс или държите на батерията с известните компромиси за големината...
Също така бих ви посъветвал, ако ще се спрете на Самсунга, да вземете S9 по ред причини, а най-малко, защото е по-нов модел от предния, а цените вече горе-долу са изравнени (поне на свободния пазар).

За мен от трите възможности  P20 изостава малко на сравнителната пътека, като единствено камерата е с леко предимство и то най-вече при снимки при ниска осветеност.

На вас лично кой от трите ви стои най-добре в ръката и ви допада като апарат и като софтуер и т.н.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди седмици и аз имах подобно чудене и съвсем случайно тук от сайта попаднах на една класация, в която Xiaomi Black Shark 

беше на първо място и много ми хареса после като разгледах. След което днес едната ми колежка се оказа, че си е купила същата марка докато ме е нямало Xiaomi Mi A1

и е много доволна.

Така че съм решила, ако го намеря някъде него да взема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Maleficient написа:

Преди седмици и аз имах подобно чудене и съвсем случайно тук от сайта попаднах на една класация, в която Xiaomi Black Shark 

беше на първо място и много ми хареса после като разгледах. След което днес едната ми колежка се оказа, че си е купила същата марка докато ме е нямало Xiaomi Mi A1

и е много доволна.

Вече излезе Xiaomi Mi A2. Даже има и Lite версия. Разгледах му ревюто, и честно казано е прилично телефонче. Потрудили са се китайците, но си има и минуси. Липсват слот за SD карта, жак за слушалки, няма NFC, малка батерия.

Мен лично ме отказва само липсата на жак-а, но на теб ако не ти е проблем разгледай го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Maleficient написа:

Един основен недостатък, който ме отказа при четенето още в началото: близо 200 грама е това тухлЕ! :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, algor написа:

Един основен недостатък, който ме отказа при четенето още в началото: близо 200 грама е това тухлЕ! :eek:

Е хайде де, сега... Теглото не е толкова проблем, само да си е наличен жака...

То за Mi A1 какво ли не се изписа радиоактивен бил, не знам си какво. Ама така е като големите компании всячески се опитват да натирят китайските марки. Е не им се получава, Xiaomi си бълват моделите, които им носят печалби. Ако разчитаха като другите на реклама и R&D - до сега щяха да са още по-напред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, techmaniac написа:

Вече излезе Xiaomi Mi A2. Даже има и Lite версия. Разгледах му ревюто, и честно казано е прилично телефонче. Потрудили са се китайците, но си има и минуси. Липсват слот за SD карта, жак за слушалки, няма NFC, малка батерия.

Мен лично ме отказва само липсата на жак-а, но на теб ако не ти е проблем разгледай го.

Той е този, който си е купила колежката и го разгледах и ми е "голям", но мисълта ми беше, че тя сподели впечатление за "марката", която не е ултра-популярна.

А аз чакам Black Shark-а. Той си има всичко и още повече се води "геймърски"- като за геймърчето, за което го искам.

преди 13 часа, algor написа:

хе-хе- 190 g срещу 163-те на Галахсито... кАжи честно?! това би те отказало? Ами добре.

Аз обяснявам моите си съображения, които първо и основно са, че НЕ е за мен. Самсунга е доста по-... елегантен и за себе си бих си  взела него.

Но за типчето Ксиомито няма да му натежи толкова :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Maleficient написа:

А аз чакам Black Shark-а. Той си има всичко и още повече се води "геймърски"- като за геймърчето, за което го искам.

Покупка от Европа - Без мита и ДДС в БГ.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, благодаря много за съветите. Може ли някой който притежава въпросния galaxy s8 или s9 да сподели има ли вече стъклени протектори, които да нямат проблем с поставянето и да не се отлепват. Благодаря ви! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още не си го купил и бързаш да го опаковаш.....Каква е тая мания? Строител ли си, къв си?! Ако  не си, категорично, дисплея не се нуждае от протектор! Ползва се в чист оригинален вид.....Аз след  седмица гушкам ноут 9 :cool:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм строител, но вече съм си патил от "неопаковане" на екран на смартфон. След като беше пукнат дисплея, 5 сервиза не успяха да залепят новото стъкло като хората и телефона отиде на боклука. Затова понеже знам, че 1 изпускане може да бъде фатално задавам този въпрос, понеже в момента модела, който ползвам е изпускан 5 пъти по екран и ако нямаше протектор надали щеше още да е жив. А s8 като знам колко е чуплив и колко струва 1 стъкло... Затова питам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре сложи нещо на гърба, който пак ще покрива нивото на стъклото. Или тип тефтерчета, калъфчета, има и с хълка отзад, за пръста. Избери си нещо друго, но баш дисплея не го пипай….;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.