Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Значи въведох защитен код на телефона... По едно време не щеше да се отключва.. над 30 пъти се опитвах да го отключа... най -после стана.. Влизам му във настройки да махна заключващия код натискам off и след това не иска да ми приема настройката! Рестартирам го пак същата работа Но иначе приeма паролата и се отключва, но искам да я махна, а не ми позволява!

Sent from my SM-T561 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, NCS 121 написа:

Значи въведох защитен код на телефона... По едно време не щеше да се отключва.. над 30 пъти се опитвах да го отключа... най -после стана.. Влизам му във настройки да махна заключващия код натискам off и след това не иска да ми приема настройката! Рестартирам го пак същата работа Но иначе приeма паролата и се отключва, но искам да я махна, а не ми позволява!

И каква грешка ти дава при опит да махнеш тази опция? Какво значи не позволява. Не ти ръмжи и не те бие през ръцете нали така. Дай малко повече информация.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От начало ми покаваше Code error След това се оправи.. Както споменах влязох му в настройките задавам му команда да махне кода при отключване на клавиаетурата,- показа ми Done и до там, след като го заключа и натисна Unlock и ми изписва да му въведа код. А телефона е ЧИСТО НОВ! Взел съм на 08.08.2018, има Гаранция 24 месеца.

- Знам ли.. той понеже е със разработен Софтуер от Нокиа, (Series 30) Може той да се е прецакал нещо....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих приблема... Ето клипче какво трябва да се прави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, NCS 121 написа:

От начало ми покаваше Code error След това се оправи.. Както споменах влязох му в настройките задавам му команда да махне кода при отключване на клавиаетурата,- показа ми Done и до там, след като го заключа и натисна Unlock и ми изписва да му въведа код. А телефона е ЧИСТО НОВ! Взел съм на 08.08.2018, има Гаранция 24 месеца.

- Знам ли.. той понеже е със разработен Софтуер от Нокиа, (Series 30) Може той да се е прецакал нещо....

А помниш ли какъв Error code ти даваше???

преди 2 минути, NCS 121 написа:

Оправих приблема... Ето клипче какво трябва да се прави

Радвам се!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изписваше ми само (Code Error).. Изключил съм му вече кодовете.. Телефончето е много добро, модел 2015-та е. Всичко по него работи СУПЕР! Но незнам защо понякога прави такива номера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.