Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Как да променя аудиото на канал на Булсатком на английски? И ако промяна един канал аудиото и на всички ли други канали които имат английски език ще тръгне такова аудио.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настройката би трябвало да е само за канал. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 13 минути, Емил Костов написа:

Настройката би трябвало да е само за канал. 

И аз така мисля...

А как точно става аз отворих меню след това инсталация след това аудио натиснах аудио и излезе малко меню. Избрах eng за малко спря звука. Натиснах Exit. И почна Български пак.

Редактирано от Даниела Павлова (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Даниела Павлова написа:

И аз така мисля...

А как точно става аз отворих меню след това инсталация след това аудио натиснах аудио и излезе малко меню. Избрах eng за малко спря звука. Натиснах Exit. И почна Български пай.

А сигурна ли си, че канала се излъчва и с английско аудио???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

А сигурна ли си, че канала се излъчва и с английско аудио???

Да в менюто пише bul и eng

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в системните настройки на приемника дали няма език на звука - какъв да се избира първо по подразбиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

Виж в системните настройки на приемника дали няма език на звука - какъв да се избира първо по подразбиране.

Как да ги намеря???

преди 2 минути, Raze написа:

А и ако избера eng няма ли всички канали които имат eng да са на Английски?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В настройките за самия приемник. Не разполагам с такъв, за да ти кажа точно кое къде се намира. Разгледай менютата с настройки. На моя приемник на СПРИНТ е в системна настройка/език и там има език на менюта, звук и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Raze написа:

В настройките за самия приемник. Не разполагам с такъв, за да ти кажа точно кое къде се намира. Разгледай менютата с настройки. На моя приемник на СПРИНТ е в системна настройка/език и там има език на менюта, звук и т.н.

На Булсата няна такова. Инсталация е това неню за мен. но нарочно Питам защото може да има и друго меню

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 15 минути, Даниела Павлова написа:

На Булсата няна такова. Инсталация е това неню за мен. но нарочно Питам защото може да има и друго меню

Ето ти 3 линка

линк1, линк2, линк3

Дано съм помогнал!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Емил Костов написа:

Ето ти 3 линка

линк1, линк2, линк3

Дано съм помогнал!

За HD приемник е първия....Аз съм с Sd. Второто...Не намерих нищо. В третия... И аз го имам. Но не намерих меню Аудио настройка.

Но все пак Благодатя!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Даниела Павлова написа:

За HD приемник е първия....Аз съм с Sd. Второто...Не намерих нищо. В третия... И аз го имам. Но не намерих меню Аудио настройка.

Но все пак Благодатя!

Ами може да звъннете и на Булсатком и да ги попитате, защото може да има проблеми и от тяхна страна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от AngryChichko
      Здравейте,
      За първи път ми се случи нещо толкова нелепо като настоящатата яростна битка, която водя за да си върна обратно звука на машината. Всичко започна след като Windows "подобри" аудио драйверите ми довеждайки до тотална загуба на звука; независимо дали ще да е колони или слушалки свързани с преден / заден аудио жак, резултатът е все същия - тишина.  Опитах какво ли не:
      Писах във форумите на Windows  Инсталирах най-новите Realtek драйвери Върнах старата версия на драйверите Рестартирах драйверите от диспечъра на устройства Проверих дали някъде звукът не е mute-нат Махнах подобренията на звука Направих Realtek High Definition Audio по подразбиране в панела "Звук" Активирах Stereo Mix Резултатът е все един и същ. След гореспоменатия troubleshooting, единствено и само ако махна Realtek драйверите имам звук но само от задния аудио жак. Преди всичко си работеше както трябва и сега не знам какво да предприема за да се преборя с този проблем.
      ПП: За да отхвърля всички питанки дали има проблем със слушалките / колоните - тествах на друга машина  и работят идеално. Няколко скрийншота направих за всеки случай. Ако ви интересува какво е дъното, то е ASUS PRIME H270-PRO. Ще съм ви много благодарен за съдействието!

• от Obscurity
      Привет
      Искам да си купя някаква аудио система основно ще я ползвам за слушане на музика
      За в момента съм се прицелил във 
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/vertical-90-p268314871/
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/v-15-bt-p337488666/
      https://www.pazaruvaj.com/aktivni-koloni-c4060/edifier/r1280db-2-0-p370574491/?sgst=1
      На първо място това което бих искал е по качествен звук,дали edifier 1280db би изкарал по качесвено звучене от другите които пък имат екстри като фм радио аларма.ккак са oneconcept със баса тази марка от скоро я научих и нз нищо за тях
      Основно за източник на сигнала ще ползвам таблет или смартфон няма да ги връзвам за комп кое би било по доброт.
    • от Obscurity
      Търся си тонколонки със usb захранване и възможност за свързване на сматрфон или таблет нещо от този сорт,добре би било и да имат субуфер и bluetooth https://www.google.bg/search?q=usb+тонколони+със+субуферю&tbm=isch&ved=2ahUKEwj487j12LreAhWXlaQKHX68CvcQ2-cCegQIABAC&oq=usb+тонколони+със+субуферю&gs_l=mobile-gws-wiz-img.3..30i10.84493.95018..95436...0.0..0.2076.7245.0j5j1j0j1j1j1j2j0j1......0....1.........0i30j0i24.SClpcNpvepE&ei=FODeW_iZFJerkgX--Kq4Dw&prmd=ivn&biw=600&bih=1024#imgrc=d_pEI-vtg_xayM
      Основно ще ги позвам на работата по обектите,че последно време взех сам да си пея
      Гледам да се сместя в бюджет 60 лв. Евентуално може и да го прехвърля леко...Основно търся качество не ниска цена
      Какво бихте препоръчали???
    • от laemmchen
      Здравейте, някой има ли идея как да настроя приемника ZHD-200 за сателитен сигнал през Unicable? В мрежата намирам описани само настройките за DiSEqC и/или stacker, а технологията Unicable/Уникабел не е толкова нова и би трябвало да я поддържа.
    • от miromixailov
      Здравейте, днес за първи път от много години реших да си вържа аудио системата към компютъра.
      И забелязах че не мога да настроя каналите да работят 5.1
      Някой има ли идея защо, и как мога да добавя други канали за да работи аудио системата ми с всички говорители.
      Благодаря

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.