Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Сегашната ми конфигурация е GB H110, 8gb hyperx Kingston 2133mhz,i5 6500,gtx1060, Toshiba 1tb sata 2(остана ми от старото pc) и western digital Green 1tb sata3. Въпросът ми е заслужават ли си 52та лева за Kingston a400 120gb пише 500мб за сек. и чете 320мб за сек. Знам че трябва да са д/г сходни като запис и четене но дали си заслужава? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да.

Здравейте! Сегашната ми конфигурация е GB H110, 8gb hyperx Kingston 2133mhz,i5 6500,gtx1060, Toshiba 1tb sata 2(остана ми от старото pc) и western digital Green 1tb sata3. Въпросът ми е заслужават ли си 52та лева за Kingston a400 120gb пише 500мб за сек. и чете 320мб за сек. Знам че трябва да са д/г сходни като запис и четене но дали си заслужава? 

Изпратено от моят Lenovo A536 с помощта на Tapatalk

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да, заслужава си. Вярно TLC e. Колко му е гаранцията?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 час, Колев60 написа:

Гаранцията е 3 години на ВСИЧКИ от малките класове. И нищо, че е TLC. Важното е, че компютъра му ще работи много по добре. А 50 лева за 3 години са нищо работа, за да гони човек сериозни претенции. 

Точно така. Напълно съгласен!!!!!! Даже така като гледам ще си го поръчам и аз!

ПС - Поръчах го ;)

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте отзиви после. Но въпросът по-скоро трябва да е дали да се вземе това SSD или SU650, който е 59 лева с безплатна доставка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ncl написа:

Дайте отзиви после. Но въпросът по-скоро трябва да е дали да се вземе това SSD или SU650, който е 59 лева с безплатна доставка...

Все тая т.е. по-евтиното :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Адатата я дават 70 TB писане и е 3d nand tlc срещу 40TB и 2d nand tlc за A400. Не че е толкоз важно за тия пари, след като е по-скъп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и откъде го поръчвате за 50лв?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Solid State Drive (SSD) Kingston A400, 120GB, 2.5", SATA III - 56.43 лв. безплатна доставка

Solid State Drive (SSD) Adata Ultimate SU650, 120GB, SATA III  - 58,99 лв. безплатна доставка

SU650 - най-ефтиния контролер на силикон с памети микрон. Ефтинджос ССД от което никой не очаква чудеса. Предвид 3д чиповете може би ще е една идея по-бързо на малки файлове т.е. за системен диск ще е леко по-приятно с него.

A400 - Общо взето е Toshiba и най-вероятно е старата но добра технология на OCZ. Една идея може би по-надеждно но най-вероятно леко по-бавно за системен диск.

Което и да се избере все тая - след 3 години което е гаранцията няма да ти пука за него и размера  му и може би ще ги слагат като подаръци в Зрънчо :)

Лично бих избрал адата заради леко по-бързия трансфер за системен като не ми пука за качество и надеждност като купувам най-ефтиния модел на най-ефтините марки от марковите :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.