Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

възможни ли са канаалите от пакета HBO & CINEMAX да се активират и гледат, като ги няма в ТВ пакета на Виваком - TV L+?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бах ги скъпчиите. 8 лева на месец? За 3 получавам всичко това, а също и няколко 18+ При това на всичките ми няколко телевизора.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Филипов написа:

а също и няколко 18+

Тия са най-важните. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Даниела Павлова
      Здравейте,
      възможни ли са канаалите от пакета HBO & CINEMAX да се активират и гледат, като ги няма в ТВ пакета на Виваком - TV L+?
    • от Ndishev
      Здравейте съфорумници. Имам огромен проблем със отвратителния рутер на Виваком.
      Рутера трябва да е някакъв модел Huawei amartcom. Ще приложа снимка.
      Та едвам намерих как да влеза в настройките на рутера
      192.168.1.1 
      User - root
      Pass - vivaNETway
      И идва огромния проблем, че при въвеждане на потребителско име и парола за достъп към comnet просто не се получава. Трия DNS на виваком трия всички автоматични настройки и просто нета не тръгва.
      Не ми се вярва да не мога да подкарам друг интернет на рутер който е взет от виваком. Купих рутера втора употреба щот ми допадна но не знаех, че е толкова проблемен.
      Някой ако може да помогне.

• от totkov
      Здравейте, отдавна не бях писал тук, но днес се сблъсках с един проблем за който бих се радвал да чуя мнението и съветите ви.
      Ползвам оптичен интернет и телевизия от Vivacom, до днес ползвах само интернета, но реших че е време да почна да ползвам и IP телевизията. Те препоръчват да се ползва техният рутер, но тъй като е ограничен до 40Mbps реших да си ползвам моя TP-LINK WR740N v7. Проблема е че рутера ми няма опции за настройка на IPTV в менюто.
      Бихте ли ми препоръчали подходящ firmware за моя рутер, който да поддържа настройки за IPTV.
      Благодаря предварително!
      Поздрави, Никола!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.