Премини към съдържанието
Staseka7777

Не си помни настройки след спиране на ток

Препоръчан отговор

Днеска 4 пъти спираше и тръгваше тока. На последния път пак когато си слушах музика и ми угасна всичкото и след това като тръгна ми направи впечатление, че БИОСА си помнеше настройките, но като влезна в ОС и отворя браузърите - нищо не си помни нищо, нито настройки, нито кукита. Тепърва се логвам навсякъде. Също забелязах че и с някои приложения е така.

Предположението моето е, че е писало върху някакъв системен файл и точно тогава е угаснало. Сега е рековърнало нещо, но не знам.

Хайде, Вие сте, защото аз не разбирам много от тая част.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Staseka7777 написа:

Днеска 4 пъти спираше и тръгваше тока. На последния път пак когато си слушах музика и ми угасна всичкото и след това като тръгна ми направи впечатление, че БИОСА си помнеше настройките, но като влезна в ОС и отворя браузърите - нищо не си помни нищо, нито настройки, нито кукита. Тепърва се логвам навсякъде. Също забелязах че и с някои приложения е така.

Предположението моето е, че е писало върху някакъв системен файл и точно тогава е угаснало. Сега е рековърнало нещо, но не знам.

Хайде, Вие сте, защото аз не разбирам много от тая част.

Имал съм такъв проблем, но при мен след прекъсване на електричеството нищо не се е губело никога. Може би поради това, че всички настройки ми са синхронизирани с Gmail, и само след секунди се възтановява всичко, както си е било преди. Направи и ти така и винаги ще си спокоен, даже да ти се наложи задължителна преинсталация на операционната система. Успех

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Staseka7777 написа:

Днеска 4 пъти спираше и тръгваше тока.

Ето и отговора. Шашнал се е нещо и си извадил късмет опазвайки се от по - сериозен проблем. Аз за пръв път чувам за подобни проблеми обаче. Аз периодично правя бекъп на системен дял и всичко важно, така, че каквото и да се случи, то след 15 мин. отново да съм в играта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Black Power написа:

Аз за пръв път чувам за подобни проблеми обаче.

Всъщност са доста чести.

Миналата седмица без да искам настъпах ключа на разклонителя :D . След като включих после компютъра, бяха се нулирали настройките за тапет на десктопа, беше едноцветен. Наложи се да ги задавам наново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.