Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, понеже става въпрос за лаптоп, който е на виста(оригинална), работи много бавно, и трябва да се почисти, но преинсталцията не е вариант, защото ще се загуби лиценза, а вече отдавна не се пускат ъпдейти за вистата и не искат да дават нов код. Така де мисълта ми е, бихте ли ми препоръчали някаква програма или ефектна антивирусна, с които бих могъл да изчистя вирусите и да направя лаптопа да върви по-бързо, понеже в момента е трудно да се работи на него. Благодаря ви предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Здравейте,
За почистването на зарази, моля, прочетете темата зад линка

https://www.kaldata.com/forums/topic/132819-системата-ми-е-инфектирана-какво-да-правя-сега/

и изпълнете инструкциите, като създадете нова тема в Раздел
https://www.kaldata.com/forums/forum/137-премахване-на-зловреден-софтуер/

Изчакайте спокойно член на HJT екипа (САМО такъв с подобаващата табелка) да разпише инструкции за действие. Понякога те не са на линия известно време. Все пак всичко е на доброволни начала.
И по време на асистираното почистване не прилагайте други инструменти за почистване. Това само пречи на процеса на почистване.
Успех!

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом е фирмен лаптоп, дайте на ИТ специалиста във фирмата да го оправи. Ако нямате такъв, потърсете специализирана фирма, която предлага почистване от вируси.

В краен случай, ако сте чак толкова стиснати :D , пуснете си една тема в антивирусния раздел на форума, според правилата, описани в тази тема , и изчакайте помощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@RudeBoy, щом се е стигнало да си работят със заразена машина и да се търси във форум помощ, се сети дали изобщо имат IT и дали се предвиждат средства за поддръжка.
Водещ принцип сред хората и фирмите - нали си работи, що да харчим за поддръжка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свиди им, да дадат пари за по нова операционна система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, DarkEdge написа:

@RudeBoy, щом се е стигнало да си работят със заразена машина и да се търси във форум помощ, се сети дали изобщо имат IT и дали се предвиждат средства за поддръжка.
Водещ принцип сред хората и фирмите - нали си работи, що да харчим за поддръжка?

На мен ми е ясна тази работа, ама пиша по принцип как би трябвало да се подходи.

Честно ли е, според теб, да караме HJT тийма да отделя от времето си и напълно безплатно да чисти фирмени лаптопи, само защото шефовете на автора на темата са скръндзи?...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това вече е въпрос на политика на фирмата и политика на kal 
За честното - никак не е.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.