Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, има един сериал Коломбо, беше излъчван по телевизията преди време. Та въпросът ми е къде мога да го намеря да го изтегля или пък ако знаете откъде мога да го купя на диск, но със бг субтитри или поне бг аудио?

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях изтеглил няколко серии преди време от p2pbg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има го в masters-tb.com, Питър Фалк е в главната роля, почина наскоро...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз преди време търсих български субтитри за този наистина култов сериал,но както и сега се оказва че има такива за около 20 епизода.А те са цели 69 в 13 сезона.Така че докато не се наеме някой фен-преводач да го преведе,няма да можем да си го гледаме.Иначе може да се свали от чужди торент тракери и то предполагам с отлично качество.Светла му памет на Питър Фолк.Доста го харесвах,особено в тази му роля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎25‎.‎8‎.‎2018‎ г. в 16:57, nickolaycho написа:

Има го в masters-tb.com, Питър Фалк е в главната роля, почина наскоро...

Благодаря, успях да дръпна 2 серии, но за останалите торенти няма никакъв сийд:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, predator_07 написа:

Благодаря, успях да дръпна 2 серии, но за останалите торенти няма никакъв сийд:(

Много отчаяна история. Самоизмъчваш се с две серии. Още като пита видях, че в замунда има няколко епизода, но с английското изписване: Columbo.

Целите сезони ги има в rutracker, но не ти дадох линк, защото прочетох, че търсиш субтитри и бг аудио.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.