Премини към съдържанието
Форумът в приложение

По-лесно сърфиране. Научи повече.

Kaldata.com - Форуми

Приложение на форума на цял екран с push известия, значки и други.

За да инсталирате това приложение на iOS и iPadOS
  1. Докоснете Иконата за споделяне в Safari
  2. Превъртете менюто и докоснете Добавяне към началния екран.
  3. Докоснете Добавяне в горния десен ъгъл.
За да инсталирате това приложение на Android
  1. Докоснете менюто с 3 точки (⋮) в горния десен ъгъл на браузъра.
  2. Докоснете Добавяне към началния екран или Инсталиране на приложение.
  3. Потвърдете, като докоснете Инсталиране.

Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

 

Португалия счупи български рекорд

Featured Replies

Само за седем мача тимът на Сколари получи 24 жълти картона

Реферите на първенството в Германия явно недолюбват португалците. Само за седем мача момчетата на Луис Фелипе Сколари получиха общо 24 жълти картона. Деко и Кощиня са с най-сериозен принос. Двамата получиха по два жълти в един мач и бяха изгонени. Още 13 техни съотборници получиха официални предупреждения от съдиите.

Постижението на Португалия прати в историята рекорда на България. Нашият отбор се бе заковал на първото място с 23-те си картона от шампионата в САЩ през 1994 г. Както и Португалия, българите загубиха мача за третото място.

На мондиала в Германия доста грубичко се е представил тимът на Гана. За четири мача африканците успяха да натрупат 18 жълти и един червен картон. Не си поплюват и холандците - 4 срещи, 16 жълти и два червени.

В индивидуалната класация лидер е отново португалец. Със своите четири жълти и един червен картон Кощиня няма как да бъде свален от върха. Отличен е и коефициентът на анголеца Андре. За два мача той видя жълтия цвят три пъти и веднъж червения.

www.7dnisport.net

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

Разглеждащи това в момента 0

  • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

Дарение

  • Подкрепи съществуването на форума - направи дарение
    25%
    Дарени 252.69 EUR от нужните 1,000.00 EUR

Бюлетин

Получавайте известие, когато има важна промяна или новина свързана с форума.

Профил

Навигация

Търсене

Търсене

Конфигуриране на push известия в браузъра

Chrome (Android)
  1. Докоснете иконата на катинар до адресната лента.
  2. Докоснете Разрешения → Известия.
  3. Променете предпочитанията си.
Chrome (Desktop)
  1. Кликнете върху иконата на катинар в адресната лента.
  2. Изберете Настройки на сайта.
  3. Намерете Известия и коригирайте предпочитанията си.