Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте таблетьт ми загравя като го използвам .Каква може да е причината?Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С какво го товариш?

Ако го минеш в режим пестене на батерия продължава ли да топли толкова много?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално, особено ако се ползва в помещение без климатик или навън в тези жеги. Причината да загравя е това, че вътре има процесор, който при натоварване се загрява и тази топлина трябва да се отдели някъде. По същия начин са и компютрите, въпреки че там в повечето случаи има вентилатори, които отвеждат топлината извън корпуса и той не загрява така както таблета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, plamen_petrov_80 написа:

С какво го товариш?

Ако го минеш в режим пестене на батерия продължава ли да топли толкова много?

С нищо.Изполвам го  за сърфиране .Ще пробвам в режим пестене на енергия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те сайтовете станаха достатъчно лакоми. Под коя ОС загрява повече? От кога има проблеми с температурите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е с андроид, е хубаво веднъж месечно да праскаш един рестарт на системата, щото е андроид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Eclipse2G написа:

Ако е с андроид, е хубаво веднъж месечно да праскаш един рестарт на системата, щото е андроид.

И как го реши това? Точно Android си има перфектно управление на паметта и при недостиг на ресурс прекратява ненужните изгледи и процеси/приложения. На моя телефон не го рестартирвам с месеци, освен ако не ми падне батерията и да се изключи и си работи перфектно. Custom ROM и Android 7.0.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.09.2018 г. в 20:55, Raze написа:

И как го реши това? Точно Android си има перфектно управление на паметта и при недостиг на ресурс прекратява ненужните изгледи и процеси/приложения. На моя телефон не го рестартирвам с месеци, освен ако не ми падне батерията и да се изключи и си работи перфектно. Custom ROM и Android 7.0.

Аз пък ще ти кажа, че iOS има перфектно управление на ресурсите -  на моя SE с 2гб рам, имам над 20 стартирани приложения и не ги спирам. В резултат: не забива системата, приложенията не се затварят, не ми яде от батерията, когато са пуснати на заден фон. При андроид има дефграментация и това е всеизвестен факт. Нямам какво повече да добавя.

PS: Всъщност само ще спомена, че съпорта на телефона ми е 5 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Eclipse2G написа:

Аз пък ще ти кажа, че iOS има перфектно управление на ресурсите -  на моя SE с 2гб рам, имам над 20 стартирани приложения и не ги спирам. В резултат: не забива системата, приложенията не се затварят, не ми яде от батерията, когато са пуснати на заден фон. При андроид има дефграментация и това е всеизвестен факт. Нямам какво повече да добавя.

PS: Всъщност само ще спомена, че съпорта на телефона ми е 5 години.

Ти казвай каквото си искаш, само не разбрах IOS каква връзка има тука, при условие, че говорим за андроид и съвсем различни неща. Всяко устройство при по-голям товар загрява, за това става въпрос, а и на автора като гледам не му е интересно да пише тук повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.