Премини към съдържанието
Венци Атанасова

От месец постоянно ме боли глава и незнам какво да правя

Препоръчан отговор

От месец и половина ме боли глава. С астигматизъм съм,ходих скоро на очен,но не ми смениха диоптъра. Възможно ли е да е от телефона тъй като доста често съм на него и да се получава претоварване? Много съм притеснена и каквото и хапче да пия-ефект няма! ☹

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвахте ли с  лъжица захар в чаша вода разтворена ?

потене ?

болки в ставите?

безъсние ?

сънливост ?

гадене ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

високо кръвно ?

препоръчвам посещение при доктор !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С главата шеги не бива - върви на лекар и въобще недей да отлагаш!!! Да не ти разказвам, защо съм сложил три удивителни, че да не те плаша излишно - просто отиди на лекар.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също бях така, доста време се лутах при доктори и се оказа, че е от стрес. Главоболието има голям брой причини и трябва просто да разбереше от какво е :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е от прекомерно заседяване (пред монитора - спортът лекува всичко такова)....или неуместно (нитрати) и неправилно хранене (недостиг на елементи някакви) .........стимулатори ако вземаш (нещо са се объркали нещата) !

Недостатъчно чист въздух (на работното място)......неправилно (недостатъчно) дишане........

Може да е от постоянни ядове....от малко/много сън......може да е от времето на вън - висока чувствителност към преминаващи атмосферни фронтове , магнитни бури .....

"Скрит" диабет.....за високо/ниско кръвно се каза...отклонения в кръвната картина......

.......а при лекаря , може да трябва скенер (не давай Боже такава причина !)....

За това - на доктор ! Но не перманентни болкоуспокояващи !!! Това е самозалъгване , че нещата се оправят !

И гледай на болката като дар Божий - показва , че нещо не е на ред и трябва да се оправи ! Ако я няма болката (като болка) , без да разбереш кога и от какво - загиваш като организъм !

То и лаф такъв си има : " Сутрин като се събудиш , ако никъде не те боли - значи си умрял ! " :)

на 6.09.2018 г. в 19:20, Венци Атанасова написа:

Нямам високо кръвно,а това с лъжицата захар не съм го пробвала! 

Лъжицата със захар ако те оправя , това е почти сигурен признак за диабет...пада ти кръвната захар .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.