Премини към съдържанието
Viktor669

Софтуерна актуализация.

Препоръчан отговор

Здравейте! 

Имам проблем при Софтуерната актуализация..

След "hard rest" на Леново А319

Изписа, чe има нова актуализация на фърмуера и си помислих, че ще работи по-добре след '' актуализацията ''.

Натиснах за да се инсталира. След това ми написа, че е инсталирана и трябва да се рестартира за да си тръгне. 

Натиснах да се актуализира и се рестартира. След това ми изписа "Софтуерна актуализация се инсталира", зареди почти до половината и изписа ''error'' (грешка) ..

След това ме вкара във менюто за "recovery mode, hard rest"' и т.н., и до там .. 

Опитах със " reboot system now '', " hard rest ", опитах да инсталирам фърмуера. От официалната страница си го дръпнах за модела на телефона ми и го копирах на памет картата, опитах и със него, но и този вариант не помогна..

Въпроса ми е, ако някой знае как да го оправя, ще съм му благодарен. :)

IMG_20180925_100934.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона в гаранция ли е?

Ако не е, може да видиш това:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

Телефона в гаранция ли е?

Не, от скоро не е.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи му флашване както е показано във видеото горе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Raze написа:

преди 4 минути, Raze написа:

Да, точно по-този начин опитах, както е показано във видеото, но при опит да го вкарам във '' DFU mode '' се включва и изписва същото, а не влиза във '' DFU mode '' ..  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не правиш правилно. Инсталирал ли си всички драйвери? Разархивирваш ли правилните файлове където трябва? Извади ли батерията, както е показано в клипа? Каква грешка ти дава? В долния клип пише, че в описанието има драйвери. В коментарите пише, че архива има парола, която е "lenovo2".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.