Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

1/ прибиране на  дрешките с къс ръкав и къси панталонки и обувките с дупки

и изваждане на есенно-зимните вълнени дрехи 

2/  не инвестирайте в ябълки цената ще падне под лев килото.

3/ може инвестиция в тикви 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Yvan Sergeev написа:

прибиране на  дрешките с къс ръкав

Ъ?!?

Не вярвам да имаш много дрешки с къс ръкав освен тениски. През есен/зима/пролет носиш само фланелки с дълъг ръкав?

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, zemonti написа:

Ъ?!?

Не вярвам да имаш много дрешки с къс ръкав освен тениски. През есен/зима/пролет носиш само фланелки с дълъг ръкав?

тва не ти е канада

през целата година  дълъг ръкав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И в България и в Канада целогодишно мнозинството носи тениски с къс ръкав. Когато е хладно, студено, или случаят го изисква хората добавят нещо отгоре.

Изключенията обикновено са разни редки случаи на риза с къс ръкав, или дебело бельо за специфични работи, но това са изключения.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в южна канада може

но на север лактите не са им виждали слънце .

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз например, докато не падне сняг до над глезен не удължавам късите (3/4) гащи

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, DarkEdge написа:

(3/4) гащи

тези панталони са  безсмислени 

като ти стана зет ше ти купя един  хубави къси гащи да ти се виждат коленете .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Yvan Sergeev написа:

един хубави къси гащи да ти се виждат коленете .

И кой те излъга, че ги искам? Ба, рибата в морето, ти отпочна да са распорешдаш. Няа тани тъс раутъ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Yvan Sergeev написа:

в южна канада може

но на север лактите не са им виждали слънце .

Именно! Говориш за изключенията. 99% от населението в Канада живее в южните райони.

Аз живея на приблизително същата географска ширина като теб, в провинцията с най-много домашни басейни на глава от населението спрямо целия свят. Предполагам имаше друга представа за Канада.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, DarkEdge написа:

И кой те излъга, че ги искам? Ба, рибата в морето, ти отпочна да са распорешдаш. Няа тани тъс раутъ!

искаш не искаш

щом зет ти ги е дал ше носиш

преди 2 минути, zemonti написа:

менно! Говориш за изключенията. 99% от населението в Канада живее в южните райони.

трай си че  путин ше пусне малко руснаци на север ше организира референдум и ше ви земе северна канада .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Руснаци в Канада бол, ама нещо все на юг живеят. На север са предимно геолози, дървосекачи и индианци.

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също така е известно, че ако ще носиш дълго бельо важното не са толкова ръкавите под палтото, а крачолите под панталона.

За това почитателите сте малцина:

Joe+NYC.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Yvan Sergeev написа:

1/ прибиране на  дрешките с къс ръкав и къси панталонки и обувките с дупки

и изваждане на есенно-зимните вълнени дрехи

Да бе, ще ти давам пари за нови! На обувките с дупки просто им закърпвам дупките. Нещо вестниче, найлонче все ще свърши работа. Ти в тая мизерия как ги виждаш така неща? Откъде пари за нови чепици?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, zemonti написа:

Руснаци в Канада бол, ама нещо все на юг живеят. На север са предимно геолози, дървосекачи и индианци.

значи са  си решили направо да ви  вземат юга

преди 4 часа, zemonti написа:

За това почитателите сте малцина:

носил съм чоропогащник през зимата ама  се некви тесни и не са дълбоки и ми  се свличат, анцунга  под дънките е по- добро решение .

преди 3 часа, Деянчо написа:

Да бе, ще ти давам пари за нови! На обувките с дупки просто им закърпвам дупките. Нещо вестниче, найлонче все ще свърши работа. Ти в тая мизерия как ги виждаш така неща? Откъде пари за нови чепици?

имам впредвид произведени такива - резанки  джапанки и тнт  летните обувки 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Yvan Sergeev написа:

имам впредвид произведени такива - резанки  джапанки и тнт  летните обувки 

В такъв случай им слагаш по нещо мекичко да ти грее джоланата и си джиткаш. Все ще намериш някой стар юрган или черга да резнеш и да сложиш. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4/   не хранете декоративни рибки с винени  мушици

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от An-Mari Ivanova
      Здравейте, имам въпрос за MacBook- Можете ли да ми кажете мнение, дали си струва да взема Macbook Pro втора ръка mid 2012 ? Занимавам се с графичен дизайн и ми трябва най-вече за работа с Photoshop, Illustrator, т.н Сегашния ми лаптоп е Lenovo от миналата година, взех го чисто нов, но вече доста забива ( i3 процесор, 4GB ram ) и се чудя дали си струва да го сменя с втора ръка MacBook? Много ще съм благодарна ако ми кажете мнения и дадете съвети!
    • от Martin LN
      Здравейте! Имам идея в главата си, която мисля да я споделя с хората тук, които са готови да ми помогнат. В момента имам Huawei p8 lite, купен преди 2 години и скоро ще бъде продаден. Въпросът ми е...дали iPhone7 си заслужава за парите или някой друг телефон от който вие сте впечатлени...Аз засега съм наблегнал главно на iPhone седмицата, защото доста ги харесвам, но не съм имал Apple продукт от 2-3 години вече. Разполагам не с повече от 1000лв. даже и по-малко и мисля, че този телефон е добър. Моля помогнете и дайте мнения за този телефон и за други също! Чудя се дали от OLX си заслужава да си взема, защото не държа да е изкрящо нов, а там цената е поне 20-30% по-ниска. Моля Ви помогнете ми, Благодаря предварително!

П.С. Телефонът го използвам главно за слушане на музика, ровене в нета(без ФБ) и доста играене на игри, ама тежки игри :Д и гледане на клипове в YouTube!
    • Гост
      от Гост
      Здравейте. Отдавна не съм влизала тук. Имам питане, надявам се да се види ли от хора, които разбират. Един луд хакер ме следи от известно време. Както компютъра, така и телефона ми. Инсталирах си spyhunter на компютъра, а телефона го връщам към фабричните настройки, за да шкартирам програмката, с която ме следи. Spyhunter откри червей на компа, изтрих го. Това достатъчно ли е като защита и възможно ли е да ми качи пак шпионски програми, без да разбра и без да бъдат отчетени от притовошпионската?  
    • от Nikola Hristov
      Здравейте,
      Идните дни ще получа от приятел сума в размера от 2000 лв. с цел да си изградя настолен компютър. Предварително искам да информирам, че моите знания относно хардуер, пък и софтуер, са доста минимални, което може да звучи доста иронично, имайки се предвид, че нон стоп съм на компютъра си (в момента лаптоп), играейки игри.
      Единственото, което знам откъм лични претенции е, че бих искал видео карта с 8GB видео рам, и 16GB рам. Смятам, че и двата компонента могат да се вместят в бюджета заедно с всичко друго, но моля да ме поправите ако греша. Нямам нужда от периферии, тъй като разполагам с мишка и клавиатура Bloody, и слушалки Razer Kraken Pro. В бъдеще смятам да купувам нови слушалки и микрофон поотделно за стриймване, но това ще стане на доста по късен етап.
      Също така нямам претенции и за магазини, тъй като не разбирам кой какви цени и какво качество предлагат, затова разчитам на вас и относно това.
      Машината ще се ползва най-вече за игри като се надявам да ме издържи за най-новите заглавия идните 5 години поне, но се надявам вие да кажете колко възможно е това спрямо бюджета. Тъй като в момента съм с лаптоп, използвам телевизора си като монитор. Ще продължа да го ползвам, тъй като предпочитам да си вложа целия бюджет във възможно най-добрата машина, вместо да трябва да отделям и за монитор. Телевизорът е Samsung Full HD 32'' 1920x1080.
      Идеалният вариант ми е да е с течно охлаждане, тъй като съм чувал, че е най-добрия вариант, но също така и най-скъпия затова се надявам да ме посъветвате дали си заслужава за сметка на други компоненти. Това колко е тих не ме бърка особено, защото съм на слушалки постоянно и го изключвам вечер. Откъм марка също нямам предпочитания, защото не разбирам, чувал съм, че ATI и NVIDIA са общо взето еднакви само дето NVIDIA са по-скъпи. Не държа на огромен хард диск. Даже възможно най-тънко да мина там, защото по повече от 1-2 игри нямам инсталирани наведнъж, просто не ми е навик и не виждам смисъла. Снимки/музика не пазя на компютъра, а филми трия веднага щом ги изгледам. Не ми трябва CD/DVD или записвачка (нима не ползват всички вече флашки и "the cloud").
      Относно овърклока, това вероятно звучи доста глупаво и се надявам да сте умерени с бъзиците, но не знам какво точно означава това, но знам, че го искам, защото прави компютъра по-бърз(???).
      Благодаря предварително за каквато и да е информация!
      Надявам се, че бях достатъчно изчерпателен.
    • от Hadjimehmed Shener
      Здравейте ! Нужна ми е помощта Ви за избор на нов лаптоп и реших да се посъветвам с Вас за конфигурации . Разполагам с бюджет около 1100 лева които мога да дам за лаптоп. Искам да ми предложите някакъв, който да издържа на тежки програми за програмиране и да издържа игри като CS:GO примерно. Благодаря предварително !
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.