Премини към съдържанието
D101149

Изтрит видео клип в Youtube.. Как да го изтегля?

Препоръчан отговор

Здравейте! Има един видеоклип, изтрит е поради причината, че е изтрит канала на човека, който го е качил. Запис е, запис от разговор искам да го чуя, но са го изтрили има ли начин да го изтегля? Това е той 

https://www.youtube.com/watch?v=_2T50Mk5bTY

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, D101149 написа:

Здравейте! Има един видеоклип, изтрит е поради причината, че е изтрит канала на човека, който го е качил. Запис е, запис от разговор искам да го чуя, но са го изтрили има ли начин да го изтегля? Това е той 

https://www.youtube.com/watch?v=_2T50Mk5bTY

Щом е изтрит, няма как да стане.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.09.2018 г. в 21:14, Деянчо написа:

Щом е изтрит, няма как да стане.

Освен,ако не е качен в някой друг сайт за видеосподеляне.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.09.2018 г. в 23:04, AAUUXX написа:

Освен,ако не е качен в някой друг сайт за видеосподеляне.

подкрепям доколкото преди време едно Видео по-скоро беше изтрито, но по ключови думи и добър потребител в коментар под мелодията само беше дал линк и ставаше въпрос за ...

което преди това си беше в YouTube

Аз искам да попитам за нещо свързано пак с YouTube, но не знам как да формулирам въпроса за това ще използвам тази тема без да създавам нова.

В момента пиша от компютъра на колежката. ОС ни е еднакъв. Би трябвало компютрите ни да са с еднакви характеристики, с изключение на това, че нейният е чисто нов, а моя ( с моя късмет) е бил поупотребяван преди това.

Преди малко исках да постна новото парче на Muse  Pressure, който е отпреди дни. От моя компютър ми дава, че видеото е свалено, а от Гугъл като го търся само реакции и ни-щичко и доближаващо се до парчето... щото още няма лайф, акустик, кавър, примерно.

А от нейния комп без проблем си се зарежда.

И по принцип през Хром има много "прецизно" подредени сетлисти с песни, които сме слушали преобладаващо, а на моя ... някакви тъпотиии.

Какво и как да си обновя, че леко се дразня.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

намерих само това, но не знам дали ще е от помощ на автора...ъ-ъ-ъ...тъй де, по линкът намерих името на клипа
но едва ли е достатъчно

Цитат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.