Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.

Прегледах 3 страници в Гугъл на темa acer v200 igo8 но я докарах до никъде. Дори страниците, които не са на английски преведох с Хром.

Навигацията е с Win CE 5.0 

320 x 240 pixels дисплей

Изискванията : да има GPS софтуер с карти на цяла Европа. Дали ще е igo8 или друг стига да върви нормално съм удовлетворен.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конкретно за това устройство, не мога да помогна.

Преди време бях инсталирал, Гармин на една старo GPS устройство.

Но, трябваше доста четене и ровене в Интернет за да го постигна.

Намерих и доста сборки (gps+карти) в нет-а.

За това трябва много търпение и четене.

Ако параметрите на устройството съвпадат с параметрите на друго, също могат да се гледат гайдове и т.н.

Помня че софтуера се качваше на SD картата, Така че нещо ако се обърка, се изважда картата и устройството работи като ново.

Има и друг момент, ако устройството е старо и с ограничени параметри не мога да се качват последните карти и софт съответно.

Виж дали това ще е полезно за отключване на GPS-a

Прегледайте и гайдове в тубата. може също да помогнат.

По добрият вариант е един смартфон (умен телефон)

Ако, не може да се справите се обръщате към сервиз занимаващ се с качването на навигации карти.

Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Daylight Dancer написа:

acer v200 igo8 

Навигацията е с Win CE 5.0 

Хвърли го това чудо на боклука, и си вземи един евтин телефон с Android, щом имаш нужда от навигация с актуални карти на Европа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Raze това май е платено

Идеята е просто с това да се направи колкото може. Аз опитах доста затова се обръщам ако някой тук даде нещо, което да пасне.

Освен този дрегел купих от олха с Еконт един Garmin дето и той е за "боц в гъ.."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи си регистрация във форума на "4pda" - руски е, но има всякакви неща за мобилни устройства. Може да пробваш и да му сложиш Android:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е друго, мойто е V200. Доста е старичко. Аз може би затова и писах тук във форума защото не съм на ти с руския та ако някой намери инфо и ми преведе с две думи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен ми се стори странно 7 версия андроид на такова старо устройство, ама знам ли... За windows mobile по спомен едно време ползвах IGO, но не помня точно какво, то беше на HTC HD2, някъде 2010 година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.10.2018 г. в 9:28, Daylight Dancer написа:

Raze това май е платено

Идеята е просто с това да се направи колкото може. Аз опитах доста затова се обръщам ако някой тук даде нещо, което да пасне.

Освен този дрегел купих от олха с Еконт един Garmin дето и той е за "боц в гъ.."

Имаш на лични информация, там по може  да се оправиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.10.2018 г. в 17:38, Daylight Dancer написа:

Това е друго, мойто е V200. Доста е старичко. Аз може би затова и писах тук във форума защото не съм на ти с руския та ако някой намери инфо и ми преведе с две думи

В руския форум пишат,че има много проблеми след инсталирането на iGo8.На някой му липсва звука,на друг контраста,липсват напътствията и т.н.Потърси нещо по-добро,с това ще имаш проблеми.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще умуваме дали въобще ще се занимавам с него да става "там за нещо". Ако ми затрябва някоя асистенция с руския ще драсна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.