Премини към съдържанието
blackBear

Книги относно националистическите български организации

Препоръчан отговор

Търся книги за националистическите организации като Бранник, СБНЛ, СРНБ и така нататък. Ще си взема "Съюзът на българските национални легиони и неговата борба", която се издава от БНС, но нищо друго не откривам за тази тематика. Попаднах на "Нарекоха ги фашисти. Легионери. Отецпаисиевци. Ратници. Бранници. Родозащитници. Кубратисти", но вече не е в продажба и това е. Другото е wordpress блогове, малко pdf страници, уикипедия и прости сайтове. Толкова слабо ли се изучава тематика или аз не знам какво, къде и как да търся?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, bearforlife написа:

Търся книги за националистическите организации като Бранник, СБНЛ, СРНБ и така нататък. Ще си взема "Съюзът на българските национални легиони и неговата борба", която се издава от БНС, но нищо друго не откривам за тази тематика. Попаднах на "Нарекоха ги фашисти. Легионери. Отецпаисиевци. Ратници. Бранници. Родозащитници. Кубратисти", но вече не е в продажба и това е. Другото е wordpress блогове, малко pdf страници, уикипедия и прости сайтове. Толкова слабо ли се изучава тематика или аз не знам какво, къде и как да търся?

Трябва да отидеш в някоя библиотека. Там ще намериш всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Трябва да отидеш в някоя библиотека. Там ще намериш всичко.

Съгласен съм. До няколко дена ще се запиша в столичната на Славейков, но си е друго да я имаш книгата. Е, нищо не ми пречи да я разпечатам, когато ми я дадат от библиотеката :D  Все пак ти благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, bearforlife написа:

Съгласен съм. До няколко дена ще се запиша в столичната на Славейков, но си е друго да я имаш книгата. Е, нищо не ми пречи да я разпечатам, когато ми я дадат от библиотеката :D  Все пак ти благодаря!

Това е специализирана литература. Не се среща много в интернет. Като за начало е хубаво там да провериш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.