Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Проблема е следния, че ако ми напише изберете всички картинки, където има коли и аз почна да избирам, картинките изчезват и след това се появяват автоматично, но не ги избира. Ако дам да презаради проблема си остава. Незнам как може да се реши този проблем. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Raze написа:

?

Немога да потвърдя че не съм робот понеже като избират не ми позволява да избирам снимките - натискам върху една снимка и се появава знака тик но след това снимката се презаражда и знака ичзчезва. Така е постоянно. Например в сайта сподели нет немога да напиша коментар защото немога да потвърдя че не съм робот. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На всички сайтове ли е това? С кой браузър? С друг браузър същото ли е? Пиши по-подробно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Raze написа:

На всички сайтове ли е това? С кой браузър? С друг браузър същото ли е? Пиши по-подробно!

Така е със всички -  Опера, Хром, Еdge. Всеки път се получава едно и също независимо от браузъра. Така е със всички сайтове. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, sky1 написа:

Проблема е следния, че ако ми напише изберете всички картинки, където има коли и аз почна да избирам, картинките изчезват и след това се появяват автоматично, но не ги избира. Ако дам да презаради проблема си остава. Незнам как може да се реши този проблем. 

Много е гадно с тази reCAPTCHA. Трябва няколко пъти да избираш картинките докато те пусне напред. Често се случва да избереш правилните и тя да ти съобщава, че са грешни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

избираш докато спреш да виждаш по картинките това което иска да отметнеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай, като махнеш всякакви адблокери. Пусни си и един ъпдейт на Java. Виж си екстеншъните на браузара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.