Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Четох, четох ама йок, но не намерих каквото ми е нужно.

Ползвам интернет услугите на Vivacom с някакъв техен Huawei рутер. Взех си нов, Tenda, но WAN кабела, който е във вивакомския рутер е телефонен с 2 кабела в средните пинове. Да ама на Tenda-та WAN порта е стандартен (RJ45), не е двупинов (RJ11). Има ли шанс да имам нет от този кабел към новия рутер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Венци Мариновъ написа:

Здравейте! Четох, четох ама йок, но не намерих каквото ми е нужно.

Ползвам интернет услугите на Vivacom с някакъв техен Huawei рутер. Взех си нов, Tenda, но WAN кабела, който е във вивакомския рутер е телефонен с 2 кабела в средните пинове. Да ама на Tenda-та WAN порта е стандартен (RJ45), не е двупинов (RJ11). Има ли шанс да имам нет от този кабел към новия рутер?

От Виваком устройството е модем, а не рутер. Използва телефонната линия, чрез която ти се предоставя АДСЛ услуга. Може да сложиш твоя рутер след АДСЛ модема на Виваком, но не смятам, че е нужно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Венци Мариновъ, от колко места трябва да получиш потвърждение, че не става  това, което си замислил?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

От три независими източника, предполагам.
Най вероятно се е досетил  за това което Костов е написал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.