Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Наскоро започнахме ремонт вкъщи и другата седмица приключваме. Обаче се сетихме, че ще ни трябва помощ с почистването, тъй като има доста отпадъци и излишни материали. Сами не можем да се справим и търсим да се възползваме от услугите на някоя почистваща фирма. Аз не съм срещала обаче обяви за такива, така че ще се радвам ако ни насочите към някоя. За Пловдив става дума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Изглежда имате Интернет - само за миг потърсих и намерих над 50 фирми. Има една страница - google.bg . В нея влизате и пишете "Изовзане на строителни материали Пловдив" - и ааа ужас има хиляди фирми... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, emanuela444 написа:

Здравейте! Наскоро започнахме ремонт вкъщи и другата седмица приключваме. Обаче се сетихме, че ще ни трябва помощ с почистването, тъй като има доста отпадъци и излишни материали. Сами не можем да се справим и търсим да се възползваме от услугите на някоя почистваща фирма. Аз не съм срещала обаче обяви за такива, така че ще се радвам ако ни насочите към някоя. За Пловдив става дума.

Изпишете в Гугъл : Фирми за почистване на домове в Пловдив, и ще видите колко много такива фирми има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако поотърсиш в интернет ще намериш фирми колкото искаш. Даже имаше един сайт, който само с такива фирми се занимаваше.

Едит: Сайтът се казва domestina.bg и съдържа информация за различни почистващи фирми и можете да ги сравнявате и тн. Провери и там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.