Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся да закупя аудио плеър (самостоятелно устройство, преносимо), който да чете популярни аудио формати като mp3 и wave. Всъщност не е за мен, но мога да обясня какво е нужно - възможност за лесно прехвърляне (USB порт, вероятно) и лесно explore-ване, т.е. да е видим списъка на песните и да може да се избере реда, в който да вървят. Може би това става с папки, плейлисти, не съм запознат. Трябва да е нещо просто и евтино.

Налични са допълнителни тонколонки, така че това не е важно за плеъра. Не са нужни специални екстри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плеъри има usb Портове и слагането на музика става само с copy-> paste. Най-добре си ги раздели по папки и от плеъра да си избираш какво да свири. Плеърите имат слушалки, а не колонки. Ако влачиш колонки с него, къде му е преносимото?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Eclipse2G написа:

Ако влачиш колонки с него, къде му е преносимото?

Колонките са налични. Неудобно е да се пренася лаптоп. А и на път си има преносими колонки.

преди 10 минути, Joss Bomon написа:

iPod се казвало. Благодаря.

Един тъп въпрос - работи на Windows, нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.