Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Лаптоп HP 15-ra060nq с процесор Intel Celeron N3060, 4GB, 500GB може ли да де смени процесора?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от loranst looa
      Здравейте, Честита Коледа на всички . Искам да отправя запитване този модел видео карта за лаптоп  Intel HD Graphics 4000 достатъчно мощна ли е , за де се играят актуални игри на нея на прилична резолюция  и също така можели ли да поддържа тежки програми  ?  Благодаря 

• от Gust123
      Може ли да се смени процесора?
    • от loranst looa
      Здравейте приятели можели да ми препоръчате каква коя видео карта вградена за лаптоп е по добра Intel HD Graphics 3000
      или  Intel HD Graphics 4000 аз мисля че втората е по добра на нея могат ли да се играят тежки игри и да се гледа видео в най- висока резолюция  
    • от krassleto
      Здравейте,
      наскоро си закупих Процесор Intel Core™ i5-7400, 3.00Ghz, Kaby Lake, 6MB, Socket 1151, BOX и след като инсталирах windows 64bit от оригинален холограмен диск на microsoft - не ми разпознава въобще видеокартата на различна от standart vga adapter.
      Тъй като инсталирания windows беше стар релийз - реших да пусна автоматичния ъпдейт и да инсталирам всички необходими ъпдейти. Теглиха се над 1.2GB и се инсталираха голяма част от тях. Стана SP1 и се инсталира IE 11.
      Това обаче не реши проблема с видеокартата. Опитах се да изтегля драйвер от страницата на производителя на процесора, но точно за windows 7 64bit няма - има за линукс и за windows 10.
      Започнаха да ми се изчерпват идеите... та помагайте...
    • от Nasko Atanas
      Здравейте, 
      Искам да си закупя нов лаптоп до около 1600 лв. Ще го ползвам 50/50 за игри (FIFA, Need for Speed, GTA) и обработка на снимки с Photoshop. 
      Изискванията са ми IPS екран, GTX видео карта и Intel HQ процесор.
      Имам за сега два варианта:
      Acer Aspire VN7-592G (FHD IPS, i7-6700HQ, GTX 960M 2GB или 4GB)
      Lenovo Legion Y520 (FHD IPS, i5-7300HQ, GTX 1050 Ti 4GB) 
      Acer-а има много по-добър екран с по-голямо покритие на sRGB и Adobe RGB, но видео картата на Lenovo-то е в пъти по-добра.
      Кой бихте ми препоръчали и има ли разлика между видео картата 960М с 2GB и 4GB видео памет?
  • Дарение

• Добави ново...