Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет, имам следния лаптоп HP Pavilion g6-1025sg с хард на изживяване който като го пусна не винаги тръгваше, а спираше до логото на HP но с 2-3 рестарта тръгваше.Свалих си MSI Afterburner за да видя как са температурите и не се стърпях и си поиграх с честотите на видеото и последва син екран :) след което рестарт и всичко си тръгна добре.Оставих го и час по късно беше влязъл в режим хибернация и от тогава не се събужда, вентилатора се форсира след което си минава на нормални обороти и лампичките отстрани светват но не и екрана, пробвах с хард от друг лаптоп който работи но пак същия резултат.Някакви идеи?:D:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай го на външен монитор.

За какво си си играл с честотите на това орязано видео? Нищо ще ти е за урок.

Може да пробваш да му извадиш батерията и да го изключиш от захранващия адаптер, може пък да не си успял да го ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Загаси го изцяло. Махни и батерията за няколко минути. После я сложи и пусни и виж дали работи нещото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, vstoitsov написа:

Загаси го изцяло. Махни и батерията за няколко минути. После я сложи и пусни и виж дали работи нещото.

Ще пробвам но не мисля, че ще проработи понеже батерията е напълно "умряла" и дори да е в лаптопа то все едно я няма :D

преди 7 минути, plamen_petrov_80 написа:

Пробвай го на външен монитор.

За какво си си играл с честотите на това орязано видео? Нищо ще ти е за урок.

Може да пробваш да му извадиш батерията и да го изключиш от захранващия адаптер, може пък да не си успял да го ....

Мисля че няма да стане с външния монитор понеже нали трябва след като свържа външния монитор да ползвам комбинацията Fn+F4 или бъркам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисли , а пробвай, каквото ти се казва - > нали питаш.

За външния монитор нищо не трябва да натискаш.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, vstoitsov написа:

Не мисли , а пробвай, каквото ти се казва - > нали питаш.

За външния монитор нищо не трябва да натискаш.

Без резултат е това с престоя без батерията, а това с външния монитор утре ще мога да пробвам чак.Някакви други идеи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.