Премини към съдържанието
arodvi

Мога ли да използвам DSL връзка на нормален рутер

Препоръчан отговор

Здравейте и предварително за извинявам ако има такава тема вече, просто не я открих.

Мисълта ми е искам да си купя рутер и вече съм си харесал един проблема е ,че моята интернет връзка минава през телефонен сокет RJ11 в сегашният ми рутер има такъв сокет но не и този който съм си взел.

Въпроса ми е ако си го купя този рутер дали ще мога да го ползвам с тази интернет връзка и ако може как става?

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ако искаш да ползваш САМО новия рутър.
Да, ако закачиш новия рутър след стартия.
Каква е целта на новия рутър?

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ти Gateway тип модем-маршрутизатор за да ползваш DSL. Примерно нещо такова - https://most.bg/asus-dsl-n12e-adsl-wl-n-router.html

Маршрутизатор без DSL модем няма как да сработи в твоя случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друг е въпросът доколко си струва...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.12.2018 г. в 2:23, arodvi написа:

Здравейте и предварително за извинявам ако има такава тема вече, просто не я открих.

Мисълта ми е искам да си купя рутер и вече съм си харесал един проблема е ,че моята интернет връзка минава през телефонен сокет RJ11 в сегашният ми рутер има такъв сокет но не и този който съм си взел.

Въпроса ми е ако си го купя този рутер дали ще мога да го ползвам с тази интернет връзка и ако може как става?

Благодаря

Сегашното ти устройство не е рутер, а модем. Друг е въпроса, че има и някой от опциите на рутер. Няма смисъл да купуваш друго такова устройство. Няма да ти се подобри интернета от това. Ако има проблем по-добре го опиши какъв е или се обади на доставчика си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване