Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, рутерът ще се използва в малък двустаен апартамент.

Искаше ми се да е една идея по-добър от тези TP-Link-чета за по 25-30 лева, защото имам един такъв , който загрява и когато загрее Download скоростта спада.

Бюджет до 60 лева.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Writera написа:

Искаше ми се да е една идея по-добър от тези TP-Link-чета за по 25-30 лева, защото имам един такъв , който загрява и когато загрее Download скоростта спада.

Бюджет до 60 лева.

Благодаря!

Просто рутера е повреден затова така се случва. Иначе може да си вземеш всеки един модел в този бюджет. Ето един пример

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, преди седмица си купих този от Технополис, горе долу ми върши работа. Казвам г/д защото съм в къща и през 4-5 стени до кухнята малко е тегаво, а за двустаен ще е чук. 

https://www.emag.bg/bezzhichen-ruter-tp-link-archer-c20-dual-band-ac750-433-300mbps-archer-c20/pd/DJ9GDYBBM/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Просто рутера е повреден затова така се случва. Иначе може да си вземеш всеки един модел в този бюджет. Ето един пример

Ясно , мерси много!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един + за EDIMAX

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Writera написа:

Бюджет до 60 лева.

Благодаря!

М/у тези от 30 и тези от 60 лева разликата е...точно така, 0%. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Jorge написа:

М/у тези от 30 и тези от 60 лева разликата е

Примерно по-нов чип, по-нов фърмуер, още един обхват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, DarkEdge написа:

Примерно по-нов чип, по-нов фърмуер, още един обхват.

Какво имаш предвид по още един обхват ? :D

Dual Band ?

5 Ghz е добре само за места където е наситено с 2,4 Ghz мрежи. Иначе като разстояние на пръскане на сигнала- по-зле е от 2,4 Ghz.

Към автора - за каква скорост плащаш на ISP ?

Да не се окаже, че е над 100 Mbit/s, че тогава ще трябват и Gigabit портове. Също и AC за безжичната мрежа.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, techmaniac написа:

Dual Band ?

5 Ghz е добре само за места където е наситено с 2,4 Ghz мрежи. Иначе като разстояние на пръскане на сигнала- по-зле е от 2,4 Ghz.

Да
Да
Да
:cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, techmaniac написа:

Dual Band ?

Към автора - за каква скорост плащаш на ISP ?

Да не се окаже, че е над 100 Mbit/s, че тогава ще трябват и Gigabit портове. Също и AC за безжичната мрежа.

30 или 50 мегабита не съм сигурен :D  колкото за сърфиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А залагам на Asus рутерите.

Ммого добри мнения пувам за тях, имат и за по около50лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да не отварям нова тема и да ползвам тази. Да ми препоръчате и на мен един рутер до 100 лв? 

В момента съм с tp link N600. От доставчика (cooolbox) се избърсват, че рутера давал грешки и за това имало проблем с нета. По мое скромно мнение не е това проблема, но все пак съм решил да го сменя. Търся нещо стабилно (може да не е двубанов тъй като така и така не се ползва) като не държа на много бърз wifi. Повече държа на стабилността. Също така след рутера има и пак ще има още 1 рутер, тъй като след няколко стени сигнала се губи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване