Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте , търся си преносима батерия за Iphone 6. Давайте съвети за преносими батерии , които няма да ми прецакат батерията на телефона. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не сте определил максимален бюджет, нито колко mAh трябва да е въпросната преносима батерия. Ето нещо на достъпна цена от немската фирма Varta
https://power-bank-vynshna-baterija.pazaruvaj.com/varta/power-bank-5200mah-57963201111-p361866555/#

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази е добра , само да попитам сигурен ли сте , че няма да ми прецака батерията ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много външни батерии изпрoбвах и стигнах да следната марка. ACME

Предишната ми беше 6000 mAh и зареждаше телефона ми около 3 пъти от 15% до 100%

В момента ползвам 10000 mAh на същата марка и зареждането е около 5 пъти.
Телефона ми е ZTE с 2800mAh батерия.

Всичките  ми външни батерии ги купувам от една сергия на пазара и цените са повече от добри.
6000 mAh беше 21 лв, а 10000 mAh 35 левчета.

В онлайн магазините цените на същите са с около 50 до 80 % нагоре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Иван 12 написа:

Тази е добра , само да попитам сигурен ли сте , че няма да ми прецака батерията ? 

Аз само мога от личен опит да споделя, че не съм имал проблеми при използването на Varta. Тези преносими батерии са универсални, зареждат по-бавно от стандартното ви зарядно. Даже зарядното в колата към запалката е същата работа, зарежда със скоростта, с която примерно се зарежда телефона, като го включа в USB-то на компютъра. Това са универсални методи за зареждане, които до колкото знам са безопасни и щадящи батерията на телефона. Ползвал съм и 3-те метода за зареждане и при стария и при сегашния ми телефон, но проблеми не съм имал. Отделно, че съвременните телефони имат контролер, който предпазва батерията, защото съвременните Li-po батерии са опасни и лесно могат да се възпламенят. Само един съвет относно удължаването живота на батерията, стремете се включите ли телефона да се зарежда, процесът да стигне до край 100%. Като цяло не би трябвало да имате проблеми, поне аз не съм имал. 

Приятелката ми ползва от 2014 Iphone 6 и с тия 1800mАh си е жива мъка. Много слаба батерия за това устройство, доста бързо пада. Тя ползва преносима батерия много често и телефона е все още жив въпреки годините си.
Друго което мога да ви препоръчам е, да не се хвърляне на големи и неудобни за носене батерии. 5200mAh са напълно достатъчни, от една страна батерията е компактна, от друга си зареждате телефона 2-3 пъти. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от GHM
      Здравейте приятели!
      Тъй като не съм чак толкова запознат с компонентите, а искам да си сглобя една що-годе добра конфигурация за не чак толкова много пари, с която ще мога да се наслаждавам на игри като WoW, LoL, Dota 2 и някои по-нови на по-високи графични настройки. 
      Конкретния въпрос ми е, дали всички избрани компоненти от мен са съвместими?
      И ако има някои от тях които могат да бъдат заменени с по-добри. Имайки в предвид, че не желая да надхвърлям бюджета над 1400 лв. 
      Благодаря предварително! Прекачвам файл с снимка на всички избрани от мен компоненти. 

• от GHM
      Здравейте! Реших да се посъветвам с вас, тъй като имам намерение да си сглобя бюджетна гейм конфигурация но тъй като не съм чак толкова запознат, не съм напълно сигурен дали всички компоненти които съм събрал са съвместими.
      Та въпросът ми е, ако има компетентни в това отношение, просто да ми кажат дали всичко е наред. 
      Ето я и самата конфигурация:
      - Дънна платка: ASRock A320M Pro4 R2.0
      - Процесор: AMD Ryzen 5 - 1600 ( 3.2 GHz )
      - Рам памет: Kingston HyperX Fury 8GB - 3200 / DDR 4
      - Видео карта: MSI Armor Radeon RX 570 8gb 
      - Захранване: Deepcool 600w
      - SSD: Kingston 120gb

- Благодаря предварително!

• от Turbocrusher SL
      Здравейте, бих искал да ви задам въпрос. Имам лаптоп които през повечето време работи без батерия (батерията е изкарана, зарядното е включено). Един ден се пробвах да го включа, но не можах. Зарядното не подаваше ток към лаптопа. Реших, че зарядното не работи, затова го махнах и сложих батерията за да го включа. След като го включих реших да пробвам зарядното и то заработи. Можете ли да дадете обяснение какво се е случило и дали ще последват по големи проблеми? Благодаря предварително!!!
    • от Nova_k
      Привет, искам да сменя батерията на китайски таблет 7". Старата е с три кабела червен, черен и бял - не съм сигурен за какво служи той.
      Въпроса ми е ще стане ли с батерия, която е с два кабела (имам такава от счупен таблет). 
    • от Антоан Вичев
      И така, с Айфон Х-ка съм, взех си я началото на 2018, с нагласата че от Епъл най-сетне са се престрашили да излязат от зоната си на комфорта и заменят консервативният, семпъл дизайн, който беше във всички модели от 6-цата та чак до 8 Plus. Преди Х-ката бях с 7-ца плюска, нямат база за сравнение, Х-ката бие навсякъде. За съжаление обаче от няколко дена, предната камера нещо даде фира, снимките са "аут ъф фокус", рамазани, портретния режим изобщо не бачка и Face ID-то не работи също. От няколко приятелчета разбрах че единствения вариант е пълна смяна на всичко отпред, сензори, камери, и т.н.
      Въпросът ми е, дали TrueDepth сензора е виновен дето му е станало нещо (съборих си телефона на земята, отново) и нужно ли е да се дават 80 лева за пълна подмяна на ВСИЧКО отпред

• Дарение

• Добави ново...