Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте от този месец съм абонат на булсат нет 100/100 мбпс та днеска слетобяд падна нета чаках 5 мин да тръгне не тръгна рестартирах лаптопа и се оправи . Лампите гпон и порт светеха зелено така че явно е нямало никъде на близко аварии . Та въпроса ми е проблем ли има ОНТ устройството им да дойдат да го сменят .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обадете се като за начало на операторите и обяснете проблема. Ако при тях е наред, следва проверка на лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, adersa написа:

Здравейте от този месец съм абонат на булсат нет 100/100 мбпс та днеска слетобяд падна нета чаках 5 мин да тръгне не тръгна рестартирах лаптопа и се оправи . Лампите гпон и порт светеха зелено така че явно е нямало никъде на близко аварии . Та въпроса ми е проблем ли има ОНТ устройството им да дойдат да го сменят .

Така на пръв поглед проблема ти е бил в лаптопа щом се е оправило след като си го рестартирал, съмнява ме да дойдат да си сменят устройството щото си нямал 5 минути интернет ама може да ги пробваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитах но не никой не вдига . Странно след рестарт на лаптопа се оправи нета и повече не падна .

току-що, ined написа:

Така на пръв поглед проблема ти е бил в лаптопа щом се е оправило след като си го рестартирал, съмнява ме да дойдат да си сменят устройството щото си нямал 5 минути интернет ама може да ги пробваш.

Мене ме съмнява лан картата ми , че заминава вече а от доста време не съм ъпдейтвал драйверите значи излезе ми жълтотия триъгълник и пише няма интернет достъп демек сейно не съм го платил .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, adersa написа:

Опитах но не никой не вдига . Странно след рестарт на лаптопа се оправи нета и повече не падна .

Мене ме съмнява лан картата ми , че заминава вече а от доста време не съм ъпдейтвал драйверите значи излезе ми жълтотия триъгълник и пише няма интернет достъп демек сейно не съм го платил .

От драйвери или повредена ЛАН карта не излиза този проблем.Проблемът е най-вероятно в доставчика. В 2/3 от България положението е почти бедствено. Постоянно спират тока. Така, че се успокой.,  Всичко е наред!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мене ме съмнява . че онт има проблем с DHCP сървъра защото ми настроиха на автоматичен ип адрес .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, adersa написа:

Мене ме съмнява . че онт има проблем с DHCP сървъра защото ми настроиха на автоматичен ип адрес .

ОНТ няма проблем, а доставчикът ти. ОНТ е прозрачно. То нищо не раздава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обадих им се провериха трасето нямало регистриани аварии остава проблема да е в лаптопа ми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, adersa написа:

Обадих им се провериха трасето нямало регистриани аварии остава проблема да е в лаптопа ми

Спри се бе човек. Естествено, че няма аварии, след като в момента всичко работи,  Няма как да се диагностицира проблем, след като е рестартирано оборудване, пренос и всичко работи. Не прави малоумни заключения. Хайде помисли малко логически. Какъв е проблема с твоя лаптоп и що сега работи????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахаха Емо в нас съм на друг доставчик не на булсат само в офиса съм на тях друго което ми хрумна е от порта в който влиза rj кабела но може и от самата ланка която са ми дали е в понеделник ще тествам с мой кабел да видим колко ще държи .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване