Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, преди дни си купих китайски двоен дин универсален модел 7020g. И понеже съм смотан и реших да инсталирам уж по- нов софтуер ама уви се ппецака и сега екрана само свети без да има каквото и да е изображение. Въпроса ми е има ли как да се преинсталира това нещо (което е с WinCE) и ако да ... как ? :/  Ще питате гаранция ..но тя не важи за това мое сътворение :( . Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай в сервиза все пак. И всичките да си знаете - нещо като работи не се пипа. И много четете дали е подходящото и какви точно проблеми решава упдейта.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз изтеглих няква друга версия на фърмуера не знам дали има сервиз който работи с тия китайските ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако телефона е в гаранция пробвай да го върнеш, като няма да им казваш какво е причинило проблема - в повечето случаи евтините устройства не си играят да ги ремонтират и ги заменят, понеже ги купуват на килограм - просто кажи че е спрял да работи и е останал в това положение само със светещ екран. А и проблема е софтуерен, почти невъзможно е да разберат какво го е причинило.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв телефон като е 

преди 1 час, pavkata petrov написа:

китайски двоен дин

Откъде е купен? Предполагам от китайците по интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, сега видях, че съм се объркал, но пак е същото за гаранцията. Върни устройството на продавача за гаранционен ремонт/замяна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=786295

Направи си регистрация(задължително),всичко е описано подробно/

Обсуждение 2-din медиаплеер с GPS 7020G\7021G

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.