Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги,

пиша в тази тема за мобилната услуга VoLTE . Неможах да намеря някаква по-достоверна информация как да се подкара тази услуга в часност с моя телефон !

Телефончето, което притежавам е от ниският клас, но ме задоволява, като габарити и цена - Nokia 3.1 . Проверих и установих , че телефона поддържа VoLTE , но като влязох в тестинг менюто се оказа, че плъзгача за услугата е неактивен, както и още няколко, като този за wifi calling, video calling etc.

Въпроса ми е някой знае ли с точност как седят нещата с тази услуга и нейното активиране в чсност А1 ?

P.S. Има мнения, че сим карти се сменят, други казват , че с тел. обаждане до оператор се активира и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, JohnTRIVOLTA написа:

Здравейте колеги,

пиша в тази тема за мобилната услуга VoLTE . Неможах да намеря някаква по-достоверна информация как да се подкара тази услуга в часност с моя телефон !

Телефончето, което притежавам е от ниският клас, но ме задоволява, като габарити и цена - Nokia 3.1 . Проверих и установих , че телефона поддържа VoLTE , но като влязох в тестинг менюто се оказа, че плъзгача за услугата е неактивен, както и още няколко, като този за wifi calling, video calling etc.

Въпроса ми е някой знае ли с точност как седят нещата с тази услуга и нейното активиране в чсност А1 ?

P.S. Има мнения, че сим карти се сменят, други казват , че с тел. обаждане до оператор се активира и т.н.

Не е МИТ, а е реалност. Само, че трябва да ти го добавят в абонаментния план иначе няма как да се случи!  Ето ти и малко повече информация

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото съм запознат А1 още не го поддържа. Така, че пробвай с друг оператор. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ти SIM карта за VoLTE:
https://www.91mobiles.com/questions/how-to-enable-volte-on-nokia-3-1-nokia-3-2018

И едно обаждане до оператор също би свършило работа.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И един мармот....:lol6:

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=95889

Цитат

В началото на Декември 2018г. бях на Теленор имах опция, след това имаше няколко ъпдейта, а след тях преминах на A1 и вече нямам тази функция.... какво се обърка?

Объркало се е това, че А1 не предлагат такава услуга изобщо  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз мога да потвърдя от първа ръка, че А1 не предлагат тази услуга към днешна дата т.е. за някой си е МИТ :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.