Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да попитам имам ресийвър 2.0,тв филипс нов модел който има в настройките функция за BLUETOOTH SUBWOOFER.какъв суббуфер ми трябва помогнете откъде да си го купя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Редактирайте заглавието!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Станимир Маринов написа:

Искам да попитам имам ресийвър 2.0,тв филипс нов модел който има в настройките функция за BLUETOOTH SUBWOOFER.какъв суббуфер ми трябва помогнете откъде да си го купя

Произволен  активен "SUBWOOFER" с линеен вход ще ви свърши работа. BLUETOOTH пък ще дойде от приемник. Конкретно вие ще решите според бюджета ви, Ако филипс поддържа aptx кодек, търсете приемник на csr чип.

И малко хвалба. Първия мой суб купих през 1999г. Jamo за 490 евро. 150W. Напука теракота в хола и стъклата на витрините, защото бях върл поклонник на Шварценегер, Сегал, Сталоун и всичките железни мъже. Динамиката на живота ме устрои в Якоруда, но верен на твърдия звук оборудвах аудио в третата ми кола за 4999$. Практически нямах багажник и имах едно на ум - никога с изключен двигател. Този път усилвателя бе JBL - мосфети 2Х110W към двата суба. По светофарите бях №1. Събирах погледите на фокус. Влияние ми оказа тубата и сборищата на екстраординарни машини. Под бюрото имам един Logitech суб, по-скоро субче. Издъхна му захранването, но съм дал дума, че до края на месеца ще го оживя. Пристигна усилвателя за него - 60W. Твърдо преминах само на класика, като Чайковски и Менделсон са ми фаворити (теория за ъпгрейда на мозъка). Имах стерео уредба Sansui, която подарих. Нейно място зае стереото от белия лебед. Една кифла ме торпедира отзад. Стереото има линеен изход за суб, така че отново съм джаза.

-stLqGlH5O0FZ1aLO46WBzLVim9JYpOF7--qbm1K_zL6kfj_K-Z_cjq6oadVEkHwmo9PUP4SAn3zD8KHNb2xDkc1NeNSPU00_GAmdOGJXh6vutLb4qNN78_FrfZHInzGA0m6fLq6JuCLjmgmtJLlLFlVqJgutddXyR2YJK7NVOOX-UQskW4MyefQ8x_agWSeHLpcYZAQ5Y31aKns6ZhHlJdELgX6BQXD-s-V3mlyC-3tmhXf2yOPLDqY9hDuxL445j6FAoiBp4oEgNIhwP-jMAu5XGvr4cep2AR3UL9_dcu7qiEOnJCzSDzQU1VdBR_zbBZ5xcVwauCAq_3eax7glcrW3YtfV-wb4N33_kfvyTFms0iNbaqofjFjKFpPQjtjiy9bUBK_tjuvG292ZGkY0G2pQ9kGN-Xr_7XLTkTOJ-zMyfwZejo8DcjXwBGSh9skzcrfdMEEmwsNhVPDAXiiGnhitrH7-Q4GZnYs_D_Cii8qYxXBsjsz6AAd2j4pooiwlZrisfW5JxOS6ZKHBgOO63xAV9bSkfQk0Hwgwnec4UNA8sH8_0xgrgsNzttXB29t8Dbo7n2fxFS5rycJJpIx4o-TFHCMRewjHhVVuAVfUUHVFtPdWhTh11QS_FAn9ZWwpQ5jQdPEu_8c8C_2aasbJT5BxB8CFeU=w1188-h668-no

Облепете гърба на телевизора с RGB Led лента. Ефектът е у-ха и балзам за очите, а ако му подкарате скеч за амбилайт у-хато става двойно, но тук си трябва комп за управление.

успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само субуфър ще ти върши ли работа към телевизора? 

С ресивъра ли ще вазпроизвеждаш останалата част от звуковия спектър?

Точни модели на телевизора и ресивъра също вършат работа, защото много от новите телевизори нямат аналогови изходи, а не всички ресивъри имат цифрови входове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване