Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте приятели,търся усилвател за този модел тонколони,ако може  да ме посъветвате какво да търся като модел и марка, благодаря ви

temp3.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Нов или втора употреба ще е? 

Иначе като мощност  50W при 8 ома. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, Sergei Balkandjiev написа:

Втора ръка

Technics SU-A600 или по- нагоре , Sony TA-FE370 или по- нагоре  Pioneer A-209R или по- нагоре. Това са които ми идват на ум, има разбира се още много. Може и по - мощен усилвател да се купи, но трябва да се внимава с това колко се усилва. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, AAUUXX написа:

Technics SU-A600 или по- нагоре , Sony TA-FE370 или по- нагоре  Pioneer A-209R или по- нагоре. Това са които ми идват на ум, има разбира се още много. Може и по - мощен усилвател да се купи, но трябва да се внимава с това колко се усилва. 

Трябва ми за малка лятна градина,50w малко ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, Sergei Balkandjiev написа:

Трябва ми за малка лятна градина,50w малко ли е?

Не е малко,  повече е рисковано за тонколоните, които ще се ползват. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колонките са доста малки и са предназначени за съраунд. На открито в лятна градина няма да се чуват добре. За усилвател нещо като този https://www.alo.bg/4221024  ще ти свърши работа. Разбира се има и много други, които стават. Ако по натам си намериш и по-добри колони ще видиш какво може това усилвателче.

Стефан ако се включи може и да познава продавача.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.02.2019 г. в 21:06, Sergei Balkandjiev написа:

Здравейте приятели,търся усилвател за този модел тонколони,ако може  да ме посъветвате какво да търся като модел и марка, благодаря ви

Здрасти приятел,
търси марка Audiophile модел Hi-End Fidelity иначе ще бъдеш разочарован от другите боклучета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Simona Simova
      Здравейте на всички! 
      Моля да ме внедрите в сферата на аудио техниката! Препоръчайте ми озвучителна система, която да мога да свържа чрез bluetooth с лаптоп или телефон. Ще се ползва за нормална по сила музика в спокойна обстановка. Пробвах някаква система 2.1 на Fenda, но когато намаля звука се чува постоянно "свистене/пръщене". На ясно съм, че качеството се губи заради безжичната bluetooth връзка, но въпреки това мисля, че е възможно и да съществуват по-сполучливи безжични системи?
      Слушала съм добри отзиви за колоните на Logitech, но не съм видяла добра композиция Субуфер + тонколони, които да имат Bluetooth. 
      Запознати ли сте дали има разлика, ако добавя Bluetooth адаптер към системата, в случай, че няма фабрично?

Благодаря! 
    • от Ясен Трифонов
      Здравейте, мнение за усилвател SOUNDWAVE A900 и характеристики в нета няма нищо освен мощност 2x35w. 
    • от Велико Русанов
      Здравейте банда.Имам проблем с усилвател Onkyo A-8015.Ползвам го от дълго време и съм доста доволен от работата понеже не ми е даваш дефекти но уви днес като го включих не пработи.....когато го включа в контакта и натисна Power бутона си светнат копчетата но преди се чуваше едно реле дето щтрака а сега не се чува и незнам какъв ми е проблема.Само да вмъкна че до посшвдното изключване на усилвателя всичко си беше ок просто сега като го включих се яви проблема(не се е чувал никакъв шум или изпукало нещо)просто релето не превключва.Та ако може да ми помогнете!!!БЛАГОДАРЯ :)
    • от Obscurity
      Привет
      Искам да си купя някаква аудио система основно ще я ползвам за слушане на музика
      За в момента съм се прицелил във 
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/vertical-90-p268314871/
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/v-15-bt-p337488666/
      https://www.pazaruvaj.com/aktivni-koloni-c4060/edifier/r1280db-2-0-p370574491/?sgst=1
      На първо място това което бих искал е по качествен звук,дали edifier 1280db би изкарал по качесвено звучене от другите които пък имат екстри като фм радио аларма.ккак са oneconcept със баса тази марка от скоро я научих и нз нищо за тях
      Основно за източник на сигнала ще ползвам таблет или смартфон няма да ги връзвам за комп кое би било по доброт.
    • от Obscurity
      Търся си тонколонки със usb захранване и възможност за свързване на сматрфон или таблет нещо от този сорт,добре би било и да имат субуфер и bluetooth https://www.google.bg/search?q=usb+тонколони+със+субуферю&tbm=isch&ved=2ahUKEwj487j12LreAhWXlaQKHX68CvcQ2-cCegQIABAC&oq=usb+тонколони+със+субуферю&gs_l=mobile-gws-wiz-img.3..30i10.84493.95018..95436...0.0..0.2076.7245.0j5j1j0j1j1j1j2j0j1......0....1.........0i30j0i24.SClpcNpvepE&ei=FODeW_iZFJerkgX--Kq4Dw&prmd=ivn&biw=600&bih=1024#imgrc=d_pEI-vtg_xayM
      Основно ще ги позвам на работата по обектите,че последно време взех сам да си пея
      Гледам да се сместя в бюджет 60 лв. Евентуално може и да го прехвърля леко...Основно търся качество не ниска цена
      Какво бихте препоръчали???
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване