Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,
имам нужда от помощ във връзка с едно стъкло, което се налага да поръчам. Става въпрос за стъкло за стъклена маса в кафе, но не съм сигурен какво точно се води. Размерите са 68,5 в диаметър(радиуис, тъй като е кръгло) и 4мм височина. Ще ми бъде полезна информация и от къде евентуално може да се поръча такова нещо онлайн.

https://i.imgur.com/NYJEotC.jpg

https://i.imgur.com/BFll4uo.jpg 

Мнението беше редактирано от lo

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, nedqlkow написа:

Здравейте,
имам нужда от помощ във връзка с едно стъкло, което се налага да поръчам. Става въпрос за стъкло за стъклена маса в кафе, но не съм сигурен какво точно се води. Размерите са 68,5 в диаметър(радиуис, тъй като е кръгло) и 4мм височина. Ще ми бъде полезна информация и от къде евентуално може да се поръча такова нещо онлайн.

https://i.imgur.com/NYJEotC.jpg

https://i.imgur.com/BFll4uo.jpg 

Мнението беше редактирано от lo

Стъклото е матово-орнаментно и може да се поръча във всяка по голяма стъкларска работилница , изрязано по Ваше задание. В случая е важен само диаметъра (68.5) и дебелината от 4 мм. Желателно е ако държите на същите орнаменти да покажете снимка на стъкларя. Онлаин не ви препоръчвам, защото можете да си го получите и в насипно състояние.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Колев60 написа:

Стъклото е матово-орнаментно и може да се поръча във всяка по голяма стъкларска работилница , изрязано по Ваше задание. В случая е важен само диаметъра (68.5) и дебелината от 4 мм. Желателно е ако държите на същите орнаменти да покажете снимка на стъкларя. Онлаин не ви препоръчвам, защото можете да си го получите и в насипно състояние.

А имате ли някаква идея ориентировъчно като цена как биха изглеждали нещата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, nedqlkow написа:

А имате ли някаква идея ориентировъчно като цена как биха изглеждали нещата?

Понеже е орнаментно, ще е малко по скъпо от гладкото, прозрачно стъкло, но предполагам само, около 30 до 40 лева без изрязването. За него ти трябва добър майстор, но те всичките са добри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Колев60 написа:

Понеже е орнаментно, ще е малко по скъпо от гладкото, прозрачно стъкло, но предполагам само, около 30 до 40 лева без изрязването. За него ти трябва добър майстор, но те всичките са добри.

Тоест да си приготвя около 50тина лева. Сърдечно благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, nedqlkow написа:

Тоест да си приготвя около 50тина лева. Сърдечно благодаря :)

Ако бях стъклар, можеше да ви кажа а така само предполагам. Много отдавна не съм поръчвал нищо от стъкло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Колев60 написа:

Ако бях стъклар, можеше да ви кажа а така само предполагам. Много отдавна не съм поръчвал нищо от стъкло.

Разбирам. Най-добре е да проверя, за да съм сигурен. И все пак информацията ми беше полезна, особено за вида на стъклото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, nedqlkow написа:

Разбирам. Най-добре е да проверя, за да съм сигурен. И все пак информацията ми беше полезна, особено за вида на стъклото.

Може би в различните градове цените варират, но няма да са толкова врапиращи. Посетете някоя стъкларска работилница и там ще ви дадат най точна информация. Успех от мен и лек ден Ви желая!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Колев60 написа:

Може би в различните градове цените варират, но няма да са толкова врапиращи. Посетете някоя стъкларска работилница и там ще ви дадат най точна информация. Успех от мен и лек ден Ви желая!

Ще го направя при първа възможност. Благодаря ви и лек ден и на вас!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване