Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Правих сайт на wordpress и си прехвърлих данните на нов лаптоп и след това нямам достъп до стария сайт който го правих на wordpress . Дава ми отново да инсталирам системата и след инсталацията не се появява стария сайт пък файловете са едни и същи. Как да придобия достъп до стария сайт който съм го правил?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде си инсталирал Wordpess? На самия компютър или имаш хостинг и домейн от доставчик?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Къде си инсталирал Wordpess? На самия компютър или имаш хостинг и домейн от доставчик?

На самия компютър. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, sky1 написа:

На самия компютър. 

Тоест използвал си Xampp така ли? Дава ли някаква грешка??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Тоест използвал си Xampp така ли? Дава ли някаква грешка??

Да. Дава ми на ново да инсталирам и инсталацията е успешна, но след това нямам достъп до старото съдържание което съм правил на другия лаптоп. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 2 минути, sky1 написа:

Да. Дава ми на ново да инсталирам и инсталацията е успешна, но след това нямам достъп до старото съдържание което съм правил на другия лаптоп. 

Нямаш, защото пътищата са различни затова. Ето ти линк към едно клипче.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване