Премини към съдържанието
Форумът в приложение

По-лесно сърфиране. Научи повече.

Kaldata.com - Форуми

Приложение на форума на цял екран с push известия, значки и други.

За да инсталирате това приложение на iOS и iPadOS
  1. Докоснете Иконата за споделяне в Safari
  2. Превъртете менюто и докоснете Добавяне към началния екран.
  3. Докоснете Добавяне в горния десен ъгъл.
За да инсталирате това приложение на Android
  1. Докоснете менюто с 3 точки (⋮) в горния десен ъгъл на браузъра.
  2. Докоснете Добавяне към началния екран или Инсталиране на приложение.
  3. Потвърдете, като докоснете Инсталиране.

Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

 

Шампиони в леглото, умрелки на терена

Featured Replies

Провалът на Роналдиньо възроди дискусията доколко половият живот на играчите е полезен

Къде беше Роналдиньо на световното? Този въпрос си го задават не само бразилските фенове, разочаровани от провала на селесао, но и всички, които се интересуват от футбол. Основания за още по-оживени коментари даде изказване на една красива 22-годишна французойка пред английския в. "Сън". "Той се промъкваше почти всяка вечер в хотела ми и правихме любов по цели нощи", разкри Александра Паресан.

Оказа се, че преди мачовете от световното Роналдиньо е играл едни други, по интересни мачове. "В леглото той е същият магьосник като на терена. Веднъж започнах да викам толкова силно от страст, че ме чуха хората отвън. При това при затворен прозорец", откровена бе Александра.

Освен че е хабял енергия в любовни игри, после Роналдиньо се е успокоявал с "Плейстейшън". "Мисля, че той игра добре", завърши Александра. От това на разочарованите фенове едва ли им е станало по-весело.

Тази история възроди дискусията за необходимостта от сексуални забрани при големи първенства. За първи път темата получи широк отзвук на миналото световно. Тогавашният селекционер на Бразилия Луис Фелипе Сколари бе наложил сексуално ембарго. Нападателят Роналдо, който вкара двата гола на селесао срещу Германия на финала, избухна в смях, когато го попитаха кое е по-приятно - да спечелиш световната купа или да правиш секс, след като си се въздържал 40 дни. Дипломатичният му отговор вероятно се е харесал на Сколари. "Да спечелиш световната титла е по-важно - каза Рони. - След малко ще правя секс, а световно първенство се провежда през 4 години. Но трябва да призная, че в момента имам чувството, че и секс се прави само през 4 години!"

Сколари мотивира сексуалната си забрана с обяснението, че "всеки индивид, който не може да контролира този аспект от живота си, не е човешко същество, а безсъзнателно животно". По-късно смекчи тона и каза, че играчите трябва да внимават за физическата си форма.

Футболистите обичат работата си, но обичат също така жените и приятелките си. Много треньори обаче смятат, че сексът и подготовката са несъвместими

Всеки треньор, който реши да наложи сексуална забрана, обаче трябва да е наясно, че ще има поне един играч, който ще се опита да я наруши.

През 70-те Джордж Бест бе хванат от физиотерапевта на Манчестър Юн да прави секс с момиче в следобеда преди полуфинал за Купата на Англия срещу Лийдс. Той за малко не бе изгонен, но все пак игра и пропусна най-чистото положение. Ирландският национал Тони Каскарино за малко не бе пратен у дома от селекционера Джеки Чарлтън, след като се разбра, че е успял да вкара жена в стаята си по време на подготовката за световното през 1990 г. През 70-те трансферът на Франк Уъртингтън от Лестър в Ливърпул се провали заради високото му кръвно налягане, което според него се дължало на сексуално презадоволяване.

След всички тези случаи би било логично до днес треньорите да са се отказали да контролират връзките и сексуалния живот на футболистите, но това не е съвсем така. Особено на световни първенства сексуалните забрани все още са често срещано явление. На световното в Япония и Корея селекционерът на Нигерия Фестъс Онигбинде заяви: "Играчите ми трябва да бъдат пречистени духовно, а това може да стане само при пълно въздържание от контакти с жени." Полският му колега Йежи Енгел бе по-умерен, казвайки, че сексуалните контакти са допустими, стига играчите да си плащат. "Сексът в правилното време на правилното място не може да навреди на никого", каза Енгел, но уточни, че играчите сами трябва да поемат разходите на жените и приятелките си. Преди световното в Германия сексуална забрана бе наложена на Еквадор, а селекционерът на Украйна Олег Блохин каза, че ще разреши достъпа на играчите до половинките им само при достигане до полуфинал.

Необходими ли са обаче забраните? През 1999 г. италиански учени от университета "Л'Акила" установиха, че сексът преди мачове е полезен.

Повишеното ниво на тестостерон действало добре на спортистите

"Ако един спортист иска да е по-агресивен, е добре той да прави секс", каза д-р Емануеле Янини.

Къде се корени тогава случилото се с Роналдиньо. Може би най-добре знае селекционерът Карлос Алберто Парейра. "Не мисля, че сексът преди мач може да навреди на играчите - каза той. - Ако е само секс, всичко е наред. Проблемът е, че те не ядат, не спят, а пушат и пият. Това е проблемът. Секс? Винаги е добре дошъл!"

http://7sport.net/7sport/footw/d4398_10.htm

Е това сега е гадно ...нападат Роналдиньо , защото нищо не бил направил ! Ми то някои друг Бразилец играеше ли както сме свикнали да ги гледаме ?!? ;) Това , че бил правил секс преди мач нищо не означавав според мене ! Веднъж в свое изявление Оли Кан каза , че прави секс преди всеки маче и че тои допринася за дората му игра ! :) По предаването на Сашо Диков гледах нещо по-потресаващо ( ако може така да се каже ) . В мача Франция - Бразилия : Зизу е зад топката готов да центрира след извършено нарушение срщу французин ! Всички се подреждат в наказателното поле , Анри заема позиция под втората греда на Бразилската врата , по време на центрирането Роберто Карлуш , които всъщност трябва да пази Тиери Анри си оправя калците , така Френският нападател се оказа на перфектна стрелкова позиция ! :) И така в предаването на Диков се събра екип от 15 човека , които гледаха записа на мача и особено този момент !!!! :) Друг случаи : Роберто Карлуш бил имал собствен форум , един от неговите фенове го попитал , защо е посттпил така ( визираики случилото се при центрирането ) Няколко дни по - късно тои му отвърнал с отговора : " Защото така трябваше " !!! :)

Редактирано от ToBy (преглед на промените)

  • Автор

Хаха, пак съмнения за уговорки а? И мен остоянно ме гложди отвътре, особено след скандалите в Италия, вече не можеш да бъдеш сигурен в който и да е мач.

А относно секса преди важни срещи, зависи по скоро от организма на играча, как се чувства след един "сеанс" :ph34r:

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

Разглеждащи това в момента 0

  • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

Дарение

  • Подкрепи съществуването на форума - направи дарение
    25%
    Дарени 252.69 EUR от нужните 1,000.00 EUR

Бюлетин

Получавайте известие, когато има важна промяна или новина свързана с форума.

Профил

Навигация

Търсене

Търсене

Конфигуриране на push известия в браузъра

Chrome (Android)
  1. Докоснете иконата на катинар до адресната лента.
  2. Докоснете Разрешения → Известия.
  3. Променете предпочитанията си.
Chrome (Desktop)
  1. Кликнете върху иконата на катинар в адресната лента.
  2. Изберете Настройки на сайта.
  3. Намерете Известия и коригирайте предпочитанията си.