Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Galin Ivanov

Съвет при избор на колони за компютър

Препоръчан отговор

Ако може да предложите някакви тонколони за компютър 5+1 или 2+1 и с добър звук и качествен звук до 100лв не повече. Бях  10 години, че и повече със  Trust 5.1 SURROUND SPEAKER SET SP-6210, но издадоха багажа вече само от една колонка се чува, нещо се прецакаха и тнт, но се чуваха добре, не че разбирам нещо от тонколони.... та ако може да ми предложите нещо добро до 100лв, дори да е 2+1, не ми трябва 5+1 особено, просто да има добър звук и бас. Гледах  едни A+ 2.1 MS30. за 75лв, но понеже нищо не разбирам и не знам хубави ли са качествени ли са и тнт, заслужава ли си цената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бюджета е малко за качествен звук.

Но за бюджетни прилични активни тонколони:

Звукова система Edifier R980T

Edifier XM 6 2.1

Microlab B-77 2.0

Microlab FC330 2.1

За малко повече пари това:

Звукова система Edifier R1280T

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 за последната. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм oic и AGD, но 2.0 не се вписват в изискването за "хубав бас" на автора, да погледне на Microlab и Logitech 2.1 тонколони които влизат  в бюджета, даже има дадено едно такова предложение по - горе на microlab. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно саунд демо, до колкото може да се разбере звученето в youtube:

Microlab B77 vs Edifier R1280T || Sound Demo

Редакция: Edifier R1280T са тонколоните с по-добрият звук.

Още едно предложение до 100 лв. ,ако бюджета на автора е доста свит:

Тонколони Edifier R1100 2.0 Черни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...