Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ozic

Програма за смяна главите на хора във видеа

Препоръчан отговор

Гледам съм различни видеа /особено с футболисти/, при които вместо истинските глави на футболистите са поставени някакви други - примерно на актьори, чалга певици и т.н.

Как се казва програмата, с която се правят тези монтажи? Познат ми каза, че било само приложение за телефон, но не бил сигурен дали е така или има и програма за компютър.

Забавното при монтажа е, че "новите" глави не са статични, а се мърдат наляво-надясно, напред-назад, смеят се, правят други гримаси и се получава много интересно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, но е много сложно. Мислех, че има някакъв лесен вариант, защото в едно видео от 1-2 минути да замениш 4-5 глави ще ти отнеме 20 пъти повече време, поне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ozic написа:

Забавното при монтажа е, че "новите" глави не са статични, а се мърдат наляво-надясно, напред-назад, смеят се, правят други гримаси и се получава много интересно.

Ами че вмъкни анимиран GIF тогава, вместо PNG!

Цял живот няма да се научите коя програма да използвате! Тя е една за всичко и начина е както се прави за цензура!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гангоса, тази програма е само за снимки, а на мен ми трябва за видео.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@ozic искаш да кажеш, че не си доволен от PowerDirector? Тогава вземи се откажи и само зяпай нас как правим магиите... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Катран, къде прочете, че не съм доволен? С тази програма никога не съм работил и не мога да кажа доволен ли съм или не. Преди време опитах да работя с Премиера и Сони Вегас, но са ми много сложни и преминах към някакви по-обикновени, които нямат тази възможност да сменят лицата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, ozic написа:

Катран, къде прочете, че не съм доволен? С тази програма никога не съм работил и не мога да кажа доволен ли съм или не. Преди време опитах да работя с Премиера и Сони Вегас, но са ми много сложни и преминах към някакви по-обикновени, които нямат тази възможност да сменят лицата.

Какво значи сложни?

Ти правиш монтаж на видео, това не става с два клика с мишката.

Сони вегас е много приятна и лесна програма, ако не ти е позната  поразрови се из ютуб пълно е с уроци.
Ето ти алтернатива ама не чакай да е по-лесна : https://filmora.wondershare.com/fr/video-editing-tips/change-face.html

Иначе може да се пробаш и тука : https://www.jibjab.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Филмора" не ми харесва. Засега се справям добре с Камтасия, но е ограничена откъм опции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎7‎.‎7‎.‎2019‎ г. в 11:43, ozic написа:

Моля ти се не сравнявай Adobe и Sony с PowerDirector. Предложената от мен програма е най-простата семпла програма от всички пофесионални. Направена е за хора от всякакви възрасти и няма как да ти се прави по-обикновена. Ако не се научиш да боравиш с нея, ще теглиш тегло цял живот!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, ще те послушам и ще я разуча. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...