Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да си закупя блутут колонка. Може ли мнение за logitech ultimate ears boom 3. Или може ли да ми предложите друга? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Пекатаа написа:

Здравейте, искам да си закупя блутут колонка. Може ли мнение за logitech ultimate ears boom 3. Или може ли да ми предложите друга? 

Нямам впечатления от цитираната колонка, като цяло избора се свежда до това какво ще се хареса на вас и бюджета с който разполагате, тоест отивате слушате на място в магазина различни блутут колонки и която ви допадне като цена и звучене нея купувате. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ако купиш тази,за която питаш,да не се подведеш по рекламата,че можела да издържи половин час под вода...и като я извадиш да продължи да свири!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чувал съм добри отзиви за "anker" добро звучене и издръжлива батерия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Hopestar H20 Или A6 бюджетни колонки с добър звук :) ако искаш и да свети - Sony xb30/40 , Или ти се дават пари за качество - JBL Xtreme успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...