Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Кво да посмалим :)  програмката позволява оразмеряване на твърди дискове флаш памети ,обединяване ,тиене на дялове .Ти ако не изпъкнеш нема те бъде .ПОнякога се чудя що въобще го отварям тоя форум .........аман от пенкилери 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Ивайло Димов написа:

Това е програма за манипулиране на носители

Сигурно и с фърмуери на носители работи.
Това си е инструмент за работа с дялове.
Което ня

преди 3 минути, Ивайло Димов написа:

ПОнякога се чудя що въобще го отварям тоя форум

Когато се научиш на коректено изразяване, никога няма да ти направя корекция!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да извинете ,че не се изразих пунктуално ,ясно е ,че програмата е за работа с твърди дискове и флаш памети ,тва имах под "манипулиране" не смяна на фърмуер .АРе со здраве си останете :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Ивайло Димов написа:

аман от пенкилери

Явно визираш себе си, но Защо се възмущаваш от себе си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заядлив си за модератор :)  ..................не ме изненадваш 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 4 минути, Ивайло Димов написа:

Заядлив си за модератор

Явно не се сещаш, че написаното се чете и от хора, за които е важно какво е написано, за да го ползват и ако ги подведе по някакъв начин, ще е доста неприятно.
Ще застанеш ли зад написаното от теб и да си носиш отговорноста за последствия отнего? Едва ли - ще си биеш камшика и дълго няма да се появиш (докато отмине бурята...).

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да го подведе ,след като инсталира софтуера вижда какви са му възможностите и какво може да прави с него и какво не може   .Кой ше тръгне въобще да сменя фърмуер на хард диск ,абе вие в некакъв паралелен свят живеете :)  .Сметате ората за хептен малоумни и само вий сте лекарството за проблемите им :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Ивайло Димов написа:

Какво да го подведе

На всичкото отгоре си и нагъл - ти си толкова велик, че не можеш да сгрешиш и да го напишеш. И носиш от 9 кладенца вода...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още ли пърпориш ве  :) .................тя луда работа 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато вляза в "Управление на дискове" пише че диск 1 (в случая е флашката)  е само за четене. 

И не мога да заделя(създам) нов том). 

Та въпроса ми е, че това може ли да е причината. 

Ако  това е причина как да го коригирам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е тва е приказка :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В случая не става дума да купя нов. А да коригирам проблема. 

преди 1 минута, zlinaka написа:

Кафе + вода = 6,48 лева 

http://nikem-bg.net/computer-components/16G-USB3.0-KINGSTON--DT106/

Има и по евтини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Sinan Halilov написа:

Когато вляза в "Управление на дискове" пише че диск 1 (в случая е флашката)  е само за четене. 

И не мога да заделя(създам) нов том). 

Та въпроса ми е, че това може ли да е причината. 

Ако  това е причина как да го коригирам. 

Тази флаш памет е загинала геройски явно .Взимай нова и не се мъчи .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами успех.

Ако коригираш проблема и ни светнеш как - водата е от мен. Моите които са се скапали по подобен начин са по 128 и 256, 3-4 имам.

Ще ти взема и вафла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Sinan Halilov написа:

В случая не става дума да купя нов. А да коригирам проблема. 

Kупи си една нова флашка намери някой който разбира и може да инсталира OС, и да ти покаже как става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте директно от диска без флашка. Ето после ще дам линк към програмата. Хубаво е , че безплатната версия пак върши работа . Само трябва да инсталирате 

уиндоус версията която поддържа а в случая е  Support Windows Vista/7/8/8.1/10 Home Operating Systems

Линк към официалния сайт https://www.easyuefi.com/wintohdd/index.html

директен линк за безплатната версия http://www.easyuefi.com/wintohdd/downloads/WinToHDD_Free.exe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 8 часа, Sinan Halilov написа:

Няма ефект 

😂

ти пробва ли да направиш запис с програмката, без да зареждаш файл?
да ти запише CHS таблицата на флашката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, дръндю написа:

ти пробва ли да направиш запис с програмката, без да зареждаш файл?
да ти запише CHS таблицата на флашката

С коя програма

преди 12 часа, Pig написа:

Kупи си една нова флашка намери някой който разбира и може да инсталира OС, и да ти покаже как става.

Ами инсталирал съм уин доста пъти но не съм срещал такъв проблем. 

Сигурен съм че проблема е софтуерен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, Sinan Halilov написа:

С коя програма

с оная дето ти дадох картинки

преди 2 часа, Sinan Halilov написа:

Сигурен съм че проблема е софтуерен

това как го разбра?
изпробва флашката на друга машина?
:(
ами ако ти е дефектна флашката, дефектно исото което записваш, все тая грешка ще ти дава
за това ти казах, да направиш опит да направиш празен запис и ако не става хвърляш в коша

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Microsoft си имат прекрасен инструмент за целта - Media Creation Tool. Забравете разните руфуси и подобни :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от [email protected]
      Здравейте,
      При включване в заразена машина, файловете които са били във флашката са се е променили . Колегата е решил да я почисти със Ccleaner и след това флашката, когато опиташ да я форматираш изскача прозорец, че е "Write protected". След опита да я оправи, вътре се появиха осем файла от по 1Gb с доста дълги имена състоящи се от главни букви и цифри. Файловете не могат да се изтрият. Опитах през "Run" да и премахна защитата. Изписва ми, че успешно е препмаханта, но пак същия проблема си остава. Опитах и с HP USB Disk Storage Format Tool, но и там не се получи. Опитах и през регистрите от HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\StorageDevicePolicies. Пробвах и през Computer management/Disk Management и от там не стана. След всичко което опитах, вече флашката не се появява, когато отворя My computer.Прикачвам няколко файла свързани с проблема и информация за флашката.
      Моля за помощ относно проблема.
      Поздрави,
      [email protected]

• от Ndishev
      Трлевизора е Toshiba 32av933g
      Свързвам таблета към телевизора (като усб памет) разпознава го като мултимедийно устройство но като ми иьлезнат директориите  с "снимки" "музика" и "филми" не ми дава да отворя нито една от тях. 
      Свалих файлове в формати avi, xvid, mp4 и др. Пробвах в няколко директории да преместя но не намира нищо. 
       Пробвах с DivX регистрация (ако случайно е от там проблема) но ми иска да кача файла който се сваля на телевизора. 
      Телевизора беше на ремонт но имаше проблем с рамта и техника каза, че няма проблеми с usb-то. 
      Някой дали си има идея как мога да подкарам някое филмче или да отворя снимките? 
      Нямам под ръка флашка но не мисля че е проблем като пускам през таблет като usb памет. 
    • от StefanoV08
      Здравейте, незнам дали тук е правилното място за тази тема, но преинсталирах драйверите на УСБто и сега не разпознава нищо, само мишката и клавиятурата, но тях ги активирах от БИОСа. В Device Manager излиза това 

П.С. Върнах фабричните настройки на биоса чрез джъмпера на дъното и незнам дали от там може да идва проблема 
    • от ImagineMe
      Здравейте! 
      Имам проблем относно реда на изпълнение на музикалните файлове, записани на флаш памет и пускани на трансмитер в колата. Именувал съм файловете под имената "1. Някаква песен", "2. Друга песен" и така нататък, като исках да са в точен последователен ред. Обаче трансмитера на колата ги пуска разбъркано и когато искам да отида на песен 218, да кажем, се пуска съвсем друг файл, наименуван "136" например. Това оправя ли се при CD Плейър със слот за флашка или така ще си остане? Ако има някакъв начин да се оправи, помогнете, моля. 
    • от Sevt
      Здравейте колеги, имам проблем изчезнаха файловете на флашката ми, виждам ги на менюто на моя компютър че флашката е пълна колкото трябва а като отворя все едно няма нищо вътре, мога да записвам нова информация на флашката виждам я но старата стои там заемя мястото но не я виждам а ми трябва и ми е ценна , затова немога да форматирам флашката и да продължа , въпроса е как да си изтегля информацията.  Какво е това чудо? Копирям цялятя флашка на друго място, копира се в пълен размер прехвърля файловете но на другото място пак не се виждат и немогат да се ползват? А заемат нужното място и се прехвърлят?
      За пръв път се сблъсквам с този проблем? 
  • Дарение

• Добави ново...