Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , заслужава ли си за 600 euro ?

65637185_463797820863586_4182592410162823168_n.jpg

65672223_665433917201055_2341170828915245056_n.jpg

65736580_636375196881236_5575928140842139648_n.jpg

65795543_641620029678728_7101858608689709056_n.jpg

65812574_450283749088742_7434757370569293824_n.jpg

65936700_2055081634788288_8318285714483576832_n.jpg

66280557_357452068248912_6292776126917902336_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. Това е стар 4 ядрен (4-та генерация) съответно с DDR3. За 1 200 лв. се взима по-добра и актуална машина.

Ако говорим пък за втора ръка маркова машина с подобен процесор и рам ще струва около 340 лв. от фирма с гаранция.

По-голям монитор 24 също IPS нов от магазина може да се вземе за около 200 лв.

п.с. Ако е за игри или работа просто забрави за подобна машина. 

Ако е за браузване и филмчета става стига да не ти пука за ненормалната цена...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Roujin Z написа:

Ако е за браузване и филмчета става стига да не ти пука за ненормалната цена...

Най-точен отговор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако е за въпроса да се вземе iMac, цената мисля, че е добра. Нови такива машини почват от 2000+ лева. Процесора все пак не е толкова стар и е достатъчно мощен за всякаква работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Roujin Z написа:

Ако говорим пък за втора ръка маркова машина с подобен процесор и рам ще струва около 340 лв. от фирма с гаранция.

По-голям монитор 24 също IPS нов от магазина може да се вземе за около 200 лв.

Човека май е в Италия, но тук в българия къде ще намериш аймак втора ръка? Че пък и за такава цена, направо си измисляш, според мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надписите са на испански не на италиански. Никъде не съм казал че ще е аймак.

Това което казах е че сглобка с подобен процесор и количество рам на старо върви между 300 и 400 лв.

Говорим за покупка от фирма с година гаранция иначе може да се намери и по-евтино.

http://alphacom-bg.com/product/1525/bluechip-businessline-m-tower-i5-4590-8gb-500gb.html

Ето пример за нещо с нормално дъно, кутия и захранване тоест без проблеми му се добавя 

видеокарта като GTX 1650 и още 8 GB а при желание и SSD.

Машината която гледа той е проблемна за ъпгрейд а струва значително повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Roujin Z написа:

Надписите са на испански не на италиански. Никъде не съм казал че ще е аймак.

Това което казах е че сглобка с подобен процесор и количество рам на старо върви между 300 и 400 лв.

Говорим за покупка от фирма с година гаранция иначе може да се намери и по-евтино.

http://alphacom-bg.com/product/1525/bluechip-businessline-m-tower-i5-4590-8gb-500gb.html

Ето пример за нещо с нормално дъно, кутия и захранване тоест без проблеми му се добавя 

видеокарта като GTX 1650 и още 8 GB а при желание и SSD.

Машината която гледа той е проблемна за ъпгрейд а струва значително повече.

Той пита за Епъл, а там цените са по-различни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственият зададен въпрос от потребителя е струва ли си парите и отговора е НЕ! Не виждам какво значение има логото?

Имаш стара машина във всяко отношение. Всъщност използвания модел на процесора не е просто на ниски честоти но и с орязан кеш...

Харда е на 5400 об. нямаш възможност да му купиш и видеокарта и за тая тухла искат 1 200 лв.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Roujin Z написа:

Единственият зададен въпрос от потребителя е струва ли си парите и отговора е НЕ! Не виждам какво значение има логото?

Имаш стара машина във всяко отношение. Всъщност използвания модел на процесора не е просто на ниски честоти но и с орязан кеш...

Харда е на 5400 об. нямаш възможност да му купиш и видеокарта и за тая тухла искат 1 200 лв.?

Човека не е уточнил дали държи да има Мак или просто пита за конфигурация. Аз не бих дал 600 евро за това нещо. Но какво пита може той самият да каже, ние си гадаем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те хората които купуват подобни неща го правят за да са фешън и не питат заслужава ли си.

Все едно да си купиш яко накъсани дънки от колекцията на някой като Джъстин Бийбър за куп пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен Епъл при компютрите не е никакъв просто фешън, а най-доброто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Roujin Z написа:

Те хората които купуват подобни неща го правят за да са фешън и не питат заслужава ли си.

Как човек може да е "фешън" с настолна машина и пред кой?!?!
Стана ми интересно и затова питам.
Взима го под мишница, отива в кварталното кафене, сяда да пие кафе и го оставя на масата да се вижда компютъра и да му завиждат ли?!?!

Иначе по темата - тази машина с едно ССД гарантирам ще работи поне още 10 години без дори да се наложи преинсталация.
Но са прави колегите по-горе какво ще се прави на него и за какво се взима.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, algor написа:

Взима го под мишница, отива в кварталното кафене, сяда да пие кафе и го оставя на масата да се вижда компютъра и да му завиждат ли?!?!

Иначе по темата - тази машина с едно ССД гарантирам ще работи поне още 10 години без дори да се наложи преинсталация.

Гроздето е кисело. Аз поне си признавам, че не мога да си позволя МАК. А фена на аниметата тука ни убеждава да си вземем втора ръка нещо си там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги може да пробваш hackintosh, особено ако си с по-стар хардуер би трябвало да можеш да подкараш всичко. Дори е възможно да ти върви по-добре от нативен мак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, algor написа:

Ей така, например:

преди 2 часа, qwerty700 написа:

Гроздето е кисело. Аз поне си признавам, че не мога да си позволя МАК. А фена на аниметата тука ни убеждава да си вземем втора ръка нещо си там.

А, че коментара ти е веданга след неговия, само добавя към иронията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...