Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте знаещи и можещи.Нуждая се от помощ защото сам не мога да се справя.Имам джипиес Престижио 4050 и му се случи един проблем.Спря да хваща сателити и картата си стои само на едно място.Картата на България е записана в паметта на джипиеса.Срота за допълнителна памет е празен.Като отида при сателит ми изписва -Няма връска с джипиес приемателя.Няма никакви показатели други.Ще се радвам да ми помогнете по някакъв начин .Програмата е НАВИТЕЛ .Предварително благодаря!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи нулиране на устройството, ако не помогне - може да има хардуерен проблем - ползвай гаранцията ако има, ако не - търсиш сервиз. Все пак това е много бюджетно устройство и от него винаги може да се очаква да прави проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същото както си го описал,се случи с моя ТомТом.Купен нов преди 3 години.Просто един ден отказа да лови сигнал от сателитите.Рестартирах,връщах фабрични настройки,чаках часове да хване сигнал но напразно.Свързах го към компютъра.Тази фирма имат сайт за актуализации.Актуализирах  безплатно устройството.После беше оправен проблема.Изглежда фирмите програмират устройствата си да спрат работа след определен период,за да магат да ги актуализират задължително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Влагодаря,че толкова бързо се отзовахте на помощ.Обаче аз съм лаик и не знам къде да търся в интернет.Ще съм ви много благодарен ако ми подскажете в кой сайт се правят тези актуализации.Предварително благодаря.Поздрави!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, rikapo написа:

... не знам къде да търся в интернет.

Не можеш ли да напишеш в търсачката: актуализиране на jps pestigio 4050? 

При включен в компютъра с usb кабел апарат...

После пробваш от излезналите резултати,къде може да се актуализира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново.В нета открих един сайт Руски който актуализира картите и софтуера.Инсталирах програмата на компютъра и актуализирах според мен джипиеса и картите.Измени се коренно джипиеса ,но проблема остана.Обаче като отида на настройки и при джипиес приемник като кликна намира сателити и ми излизат координати.Като отида обаче на навигация и отида на сателити отново ми изписва -Няма връзка с джипиес приемника.Сигурно е за сервиз апарата.Даже го рестартирах и върнах фабричните настройки и нищо.Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих проблема.В руски форум имаше същия проблем и той се оказал с пътя от където се сваля информацията.Просто размених една папка и след половин час на балкона джипиеса тръгна.благодаря на всички които откликнаха  и ми дадоха съвет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...