Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Viiipeer

ERA Computers/ Ера Компютри, изключително нагли!

Препоръчан отговор

Изкам да изкажа мнение относно тези некадърници или по-скоро техния Sales отдел.

Става въпрос че имаха практика да изкупуват РАМ памети закупени от тях, ако решиш да пазаруваш от ЕРА.

Попитах ги нормални и ми върнаха отговор с Caps Lock че не изкупуват части.....

След което им върнах отговор да не пишат с главни букви, като същевременно ги мислех за по-умни и не споменах всеизвестния факт какво означават главните букви при писмена форма на комуникация...., уви явно са били надценени от мен.

Ето какво получих като отговор и считам, че е добре да го имате на ум, ако ви скимне да пазарувате от тях.

Inked-Screenshot-20190719-150342-com-goo

А ето и от оскъдния им Facebook профил, как пишат на клиентите си...

Capture12121121121121122111212212121212.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Картинките не се зареждат. Качи ги в някой нормален сайт, аз ползвам този и няма проблеми:

http://www.prikachi.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Viiipeer написа:

Изкам да изкажа мнение относно тези некадърници или по-скоро техния Sales отдел.

Става въпрос че имаха практика да изкупуват РАМ памети закупени от тях, ако решиш да пазаруваш от ЕРА.

Попитах ги нормални и ми върнаха отговор с Caps Lock че не изкупуват части.....

След което им върнах отговор да не пишат с главни букви, като същевременно ги мислех за по-умни и не споменах всеизвестния факт какво означават главните букви при писмена форма на комуникация...., уви явно са били надценени от мен.

Ето какво получих като отговор и считам, че е добре да го имате на ум, ако ви скимне да пазарувате от тях.

Inked-Screenshot-20190719-150342-com-goo

А ето и от оскъдния им Facebook профил, как пишат на клиентите си...

Capture12121121121121122111212212121212.

Не виждам такава информация в техния сайт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да отидеш на Reviews  и ще ти излезе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Raze написа:

Картинките не се зареждат. Качи ги в някой нормален сайт, аз ползвам този и няма проблеми:

http://www.prikachi.com/

Сега май се зареждат. Иначе ще го имам на предвид, благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Картинките ги видяхме, но не разбрах каква е връзката на това, което си писал в темата и от картинките, освен главните букви, което не виждам да е кой знае какъв проблем, щом те така са решили да пишат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Raze написа:

Картинките ги видяхме, но не разбрах каква е връзката на това, което си писал в темата и от картинките, освен главните букви, което не виждам да е кой знае какъв проблем, щом те така са решили да пишат.

Ако и ти не го виждаш, значи не мястото да коментираш. Първо с ГЛАВНИ БУКВИ НЕ СЕ ПИШЕ в официална комуникация, второ да те рефърват към психолог е нагло, нахално, просташко и каквото се сетиш, защото ще отида в магазина и после тоя който го е написал ще лежи в болницата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти ще си в ареста след това, може и в затвора. Хайде осъзнай се малко!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Raze написа:

А ти ще си в ареста след това, може и в затвора. Хайде осъзнай се малко!

Ти да не си помисли че наистина ще ги трепа, просто да видя как ми го казват в очите ако посмеят, ще изядат няколко шамара и до там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за това ще те арестуват и след това съдят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за заяждането, дали не мога аз да ги осъдя????

Пробвай да пишеш тук с главни букви и виж дали няма да те баннат, ако ли не най-малкото да получиш предупреждение.

Как да е, мислех че ще е от полза на някой поста ми. Спирам да пиша по него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...