Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Профила ми бе хакнат, смених паролата си, после пак ми бе сменена. Смених паролата на пощата и на профила си, но имам следния проблем: 

Изберете проверка на сигурността
Как искате да потвърдите самоличността си?

Потвърдете самоличността си от друг телефон или компютър

това е едното, което ми дава, аз влизам от телефона си, съответно опитвам да вляза отново от там но стигам до това: 
Потвърдете самоличността си
За да продължите, потвърдете самоличността си от телефон или компютър, които сте използвали преди.

• mobileFacebook for Android (Днес в 14:07 ч.)
  • laptopFacebook Messenger for Android (26 юли в 22:52 ч.)
Продължаване
Confirm Identity Another Way

safe_image.php?d=AQA2_Pb4-pLPsoDq&url=ht до задънена улица, имам достъп до пощата си, но не мога да се оправя. 

Някой може да е влязъл в акаунта ви

За да поддържаме информацията ви защитена, заключихме акаунта ви. Преди да го отключим, потвърдете самоличността си и променете паролата си.
Акаунтът ви ще остане скрит, докато не завършите този процес.
Продължаване

safe_image.php?d=AQA2_Pb4-pLPsoDq&url=ht някой може ли да помогне някак? Благодаря.

при опит да подам жалба 

il address does not belong to a disabled account
This email address you entered does not belong to a disabled account. You may only appeal a disabled account from this contact form.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може ли да направиш потвърждение с телефона си?
Пращат ти СМС с код, въвеждаш кода и готово.

Или не си дал номер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Bubbles написа:

Не може ли да направиш потвърждение с телефона си?
Пращат ти СМС с код, въвеждаш кода и готово.

Или не си дал номер?

имах даден номер ,но  е премахнат, не от мен. пращат ми само код за смяна на паролата, но колкото и да я сменям нищо друго не става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Венелин Марков написа:

имах даден номер ,но  е премахнат, не от мен. пращат ми само код за смяна на паролата, но колкото и да я сменям нищо друго не става

номера и да е сменен - фейса не го трие, от опит го знам, както и мейла, рови - накрая ще поиска ЛК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

номера и да е сменен - фейса не го трие, от опит го знам, както и мейла, рови - накрая ще поиска ЛК

Рова вече 2 седмици, не ми дава да изпратя копие от лк, защото ми дава, че профила не е блокиран, а формата за жалба е само за блокиран профил. Пише ми да потвърдя от друг телефон или компютър, но как като и от там като вляза пак ми изписва същото. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Венелин Марков написа:

Ясно.

Ами в такъв случай остава да се свържеш някак със съпорта(то пък един съпорт...), но щом като не става с твоя акаунт значи помоли някой прител да пишеш през неговия или той самия да пише от твое име, или пък от акаунта на някой от семейството ти, приятелката ти... ...абе варинати много.
Лошото е че на тия съпорта е пълна трагедия та не знам доколко ще са ти полза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Bubbles написа:

Ясно.

Ами в такъв случай остава да се свържеш някак със съпорта(то пък един съпорт...), но щом като не става с твоя акаунт значи помоли някой прител да пишеш през неговия или той самия да пише от твое име, или пък от акаунта на някой от семейството ти, приятелката ти... ...абе варинати много.
Лошото е че на тия съпорта е пълна трагедия та не знам доколко ще са ти полза.

Писах, нищо и от там... Трагични са

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я хвърли едно око тук, на този акцента му е ужасен и бъкел не разбрах от това дето се опитва да каже, обаче пиниза е интересен, ти имаш ли такава опция?

Edit : Виж и това - https://www.techwalla.com/articles/how-to-fix-facebook-if-you-get-locked-out

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Bubbles написа:

Я хвърли едно око тук, на този акцента му е ужасен и бъкел не разбрах от това дето се опитва да каже, обаче пиниза е интересен, ти имаш ли такава опция?

Edit : Виж и това - https://www.techwalla.com/articles/how-to-fix-facebook-if-you-get-locked-out

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе не че нещо ама тоя профил е на момиче, да не се пробваш да отключиш профила на приятелката? Щото ако да, това не е особено законно, да не говорим че и тя няма да е възхитена/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Bubbles написа:

Абе не че нещо ама тоя профил е на момиче, да не се пробваш да отключиш профила на приятелката? Щото ако да, това не е особено законно, да не говорим че и тя няма да е възхитена/

Профила е мой и на приятелката ми, регистриран е от нея, телефона е моя, пощата е нейна, ако ще отключва на някого, от къде ще имам достъп до парола, на пощата, до номера на телефона и как ще снимам лк на някого 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Без умствен капацитет написа:

като искаш им давай ЛК

https://www.facebook.com/help/contact/260749603972907

Не позволява

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а за телефон какво изписва

пише мейл или телефон да се въведе

трябва да му напишеш номера, който е при регистрацията ти

това се иска, просто е

и ще те пусне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, haidukpikaso написа:

а за телефон какво изписва

пише мейл или телефон да се въведе

И с телефона е същото, просто не исках да го качвам тук, все пак е личен. Но ще покажа и ще го скрия

Screenshot_20190731_202307.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

жалко, яко са те хакнали значи

щом нищо не действа, съжалявам

освен да си правиш нов акаунт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

току що пробвах нов рег с този меил и пише че е пратен код

пробвай и ти нов рег да видим какво ще стане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Без умствен капацитет написа:

току що пробвах нов рег с този меил и пише че е пратен код

пробвай и ти нов рег да видим какво ще стане

Има код който пише че е временна парола за да сменя моята, после пак същото 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...