Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

в Сезона на белите пИпИруди.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 25,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Sinbad_

1916

• -Fu-

1559

• emmi

1551

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Банда, Светла Рождественска Нощ ви желая. И още, мир, любов и разбирателство в къщата на всеки от вас! Амин!

Айде новичко и чистичко..цаца, бира, вълни и безкрайно синьо.

Начи, туй го искам за коледа!  Хлепченцата станаха душички П. П. Кърпата е стара. И дъската е от жъмбо. Ша ма прощавате за пейзанството

Публикувани изображения

преди 19 минути, emmi написа:

Мисля в следващия си живот да бъда домакиня. 

Еми пускай тема продължение на тая, че тая стана голяма, а е и зима!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Харесване 1
  • Любов 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Ma_ri написа:

Ти ще ми кажеш,  кога да приключенствам по морето :biggrin:

:grimace:

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Галя_91
      Здравейте! Дойде и моето време. Аз съм Галя, от Пловдив, и си търся кола втора ръка. Ще притежавам автомобил за пръв път в живота си, заделила съм 5000лв. за самият автомобил и 5000 за разходи по него и АГУ. Питам за помощ, тук, защото ми се вие свят от всичките форуми и всичките мнения и претенции и вече не зная на кой свят се намирам и какво да търся. Трябва ми нещо здраво, защото освен в града и по магистралите, ще пътувам много и по нашите странични български пътища и по планините. Няма да мъкна колата по върховете, но определено ще има някоя друга релса, която трябва да преодолея. Освен да е здрава, трябва да може да и се сложи АГУ. Също така да харчи сравнително малко/бензин/ и да е евтина за поддръжка и такси. Външният вид го оставям на последно място, като ако имам късмет, бих желала д аима приветлив вид/все пак съм жена/ но и едно Поло става, стига да зная, че харчи добре/бензин!/ иначе зная, че Полото е здрава кола, една година съм се возила с такава из планините. Всяка помощ, всеки съвет, всяка капчица информация ще я попия, ще се вслушам в съветите ви, просто имам истинска нужда от помощ. Бях се спряла на Дачия Сандеро, но освен, че е хубава таратайка, харчи много и не е издръжлива. Добре дошла ми е всяка помощ!
    • от Anita Hristova Trifonova
      Зимно море  19 януари 2020  видео актуално вил
    • от Анита Христова Трифонова
      Море, жестоко се обичаме - авторово поезия А.Х.Т. sekirata cekupama
      Плевен 2019 лято фонтаните клипче -А.Х.Т. sekirata cekupama
      Нашето лято - авторово поезия А.Х.Т sekirata cekupama
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване