Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Владимир Петров

Програма за изпращане на съобщение до голям брой имейли наведнъж!

Препоръчан отговор

Програма за изпращане на съобщение до голям брой имейли наведнъж!

Здравейте , трябва ми такава програма , която автоматично да изпраща съобщение до голям брой имейли.

Ако може с възможност за обратен отговор ,  като отчет за резултата , отворено ли е , изтрито ли е , настройка да влиза в кутия , а не в папка спам , където да не бъде видяно изобщо естествено!

Също ако има линк в съобщението , отворен ли е , последван ли е...

Последното , може и да е от областта на фантастиката малко , но все пак надежда си е , тя си заминавала последна уж......  :)

Благодаря предварително на отговорилите , а които търсят само шоу , по-добре да се пренасочат към страници с хумор и забава , или просто само да четат без да спамят излишно с разсъжденията си!  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ся първо да те осведомя че спаменето на пощенски кутии не е особено законно.

После тия неща се правят с всяка по сносна меил платформа, можеш също да си платиш един хостинг някъде който да поддържа POP3 и SMTP с други думи меил и да го ползваш за целта.

Колкото до софтуер - Можеш да ползваш вградения такъв на уиндоус 10, можеш и друга подобна програмка да пробваш.

ОБАЧЕ няма как да накараш писмото автоматично да иде в пощенската кутия а не в спама, тая задача обикновено е на задклавиатурното устройство защото къде ще иде писмото зависи най вече от къде идва и какво съдържа, а ти катио пратиш една камара глупости последвани от линк познай къде ще се озове писмото ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко е голям брой пощенски кутии?

Автоматично - значи става 12:00 и тя сама ги праща или вие подготвяте писмото и като цъкнете прати да отива на всички адреси?

Обратния отговор - с каквато и програма да го пратите все тая, аз ако не желая няма да получите потвърждение, че е отваряно. Единственото което бихте получили е ако писмото е недоставено!

Няма никакъв начин да разберете дали писмото  е изтрито!

Линк-а - от гледна точка на програмата за разпращане на писма - никакъв шанс, но този линк вероятно е ваша собственост така, че може да бъде направено нещо за да имате статистика отворен ли е, а споменато е и последване .... нещо повече да кажете.

Програма с която съм правил подобно нещо е  - Thunderbird, като при мен идеята беше да прати поименни и по длъжностни писма на всички от адресната книга.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , благодаря ви за отговорите!  :)

plamen_petrov_80  Пробвах с тази Thunderbird.

Първо да отбележа , че по принцип искам да става на някакви серии или целокупни изпращания за да  пестя време. 

В смисъл да речем от по 500 броя имейла а пък ако е много , ще съм доволен и на по 100 наведнъж.

Та значи пробвах се , потърсих я , намерих я , изтеглих я , инсталирах я , поиска попълване на имена , имейлът ми и парола.

И точно с паролата стана проблем. Значи или аз не разбрах нещо или то е бъгаво , но аз мислех , че ми иска парола на пощата , нали ще се свърже и ще работи с нея или вместо нея , съответно значи парола за нея трябва да напиша.

Защо ще дава , че е грешна , имейла го копирах и пейстнах , че ме мързи да го пиша , и да не правя грешки , паролата дори я промених и пак пробвах и пак не ме пуска и дава , че е грешна.

Какво иска програмата тогава изобщо не ми е ясно?!?  

Изобщо , ако е възможно , малко помощ , как и какво и къде се попълва за даа я накарам да работи тази програма?

Например иска да попълня информация за входящ сървър , нямам досег с такъв , и съответно нямам представа какво да попълня.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И вашата поща е на чий сървър? Той какво поддържа - IMAP, POP3 ... ?

Thunderbird - си е приличен mail клиент, но ако не знаете как се настройва mail клиент потърсете ръководства, прочетете и от доставчика на услугата какво се поддържа, къде какво се пише и т.н. - Вярвам, че ще се справите. Също така има много добавки за него (ползвал съм го преди години, но предполагам все още е добър).

500 съмнява ме, на повечето пощи дневния лимит е в пъти по-малък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, plamen_petrov_80 написа:

И вашата поща е на чий сървър? Той какво поддържа - IMAP, POP3 ... ?

Thunderbird - си е приличен mail клиент, но ако не знаете как се настройва mail клиент потърсете ръководства, прочетете и от доставчика на услугата какво се поддържа, къде какво се пише и т.н. - Вярвам, че ще се справите. Също така има много добавки за него (ползвал съм го преди години, но предполагам все още е добър).

Пощата ми е gmail.com 

но това за мен , е като тъмна индия , не съм се занимавал досега , какво поддържа дори не знам как да проверя и от къде. А колкото може на ден , то толкова на другият ден пак.   :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, plamen_petrov_80 написа:

Е ама доколкото разбирам пича иска програмата да е по-скоро меил сървър, иначе каквато и програма да сложиш тя няма как да прескочи лимитите на меил сървъра към който ще я вържеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Bubbles написа:

Е ама доколкото разбирам пича иска програмата да е по-скоро меил сървър, иначе каквато и програма да сложиш тя няма как да прескочи лимитите на меил сървъра към който ще я вържеш.

Не е нужно да прескача някакви лимити и да гони космически стойности по-скоро да изпраща по повече  , колкото толкова , но да мога да я подкарам. Сега не мога до Б буква да стигна в самата програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Владимир Петров написа:

Не е нужно да прескача някакви лимити и да гони космически стойности по-скоро да изпраща по повече  , колкото толкова , но да мога да я подкарам. Сега не мога до Б буква да стигна в самата програма.

Отидете в гугъл и генерирайте специална еднократна парола за пощенски клиент. С тази с която влизате през уеб интерфейса няма да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, capnemo написа:

Отидете в гугъл и генерирайте специална еднократна парола за пощенски клиент. С тази с която влизате през уеб интерфейса няма да стане.

преди 3 минути, capnemo написа:

То взе , че ме пусна и с моята , имаше икона Mozilla/аз всъщност нямам Mozilla , ама то пък нещо се излъга и ме пусна/на десктоп от програмата Thunderbird. направих проба и изпратих съобщение на другата си поща , и се получи. Сега се чудя , как да си събера десет случайни мейла на хора или фирми от нета и да се опитам да разбера как да ги зареждам и пращам наведнъж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Владимир Петров написа:

То взе , че ме пусна и с моята , имаше икона Mozilla/аз всъщност нямам Mozilla , ама то пък нещо се излъга и ме пусна/на десктоп от програмата Thunderbird. направих проба и изпратих съобщение на другата си поща , и се получи. Сега се чудя , как да си събера десет случайни мейла на хора или фирми от нета и да се опитам да разбера как да ги зареждам и пращам наведнъж.

Ставате нахален. Нали по-горе писахте че искате да пускате стотици мейли едновременно. Нещо не се вързва.

А и гугъл доста бързо ще ви усетят че пращате масови пощи и ще ограничат скоростта или направо ще ви блокират акаунта. Прочетете внимателно правилата за пощата на гугъл

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, capnemo написа:

Ставате нахален. Нали по-горе писахте че искате да пускате стотици мейли едновременно. Нещо не се вързва.

А и гугъл доста бързо ще ви усетят че пращате масови пощи и ще ограничат скоростта или направо ще ви блокират акаунта. Прочетете внимателно правилата за пощата на гугъл

Абе то има начин и за меил листите и т.н. ама май не е редно да казвам как става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...